Top 5 pomysłów na prezent z eve Sleep [KONKURS]

Marka o polskich korzeniach podbija świat swoją piękną pościelą, łóżkami i materacami. Przygotowaliśmy dla was konkurs i kilka podpowiedzi na prezenty z eve Sleep.
.get_the_title().

Marka eve Sleep to producent materacy, łóżek i pościeli, którego celem jest tworzenie prostych, ale estetycznych produktów, dzięki którym śpi się i budzi najlepiej pod słońcem. Siedziba marki znajduje się w Londynie, a eve Sleep obecna jest na większości europejskich rynków. eve Sleep to jeden z najszybciej rosnących polsko-brytyjskich start-upów. Stworzony przez Jasia Bagniewskiego i Kubę Wieczorka internetowy sprzedawca materaców w niecałe trzy lata zadebiutował na giełdzie. Osiągnął 140 mln funtów wyceny.

Włożyliśmy całą naszą energię w stworzenie jednego uniwersalnego produktu, który możemy sprzedawać w internecie taniej niż w sieciach handlowych, ponieważ nie musimy nikomu płacić prowizji mówi Jaś Bagniewski, a materace eve Sleep podbijają kolejne rynki.

Testowaliśmy je podczas naszej sesji zdjęciowej Stylewatch i możemy śmiało powiedzieć, że są bardzo wygodne. W naszym konkursie poniżej możecie zdobyć piękną lnianą pościel eve Sleep, a w ofercie marki znajdziecie poza tym ergonomiczne poduszki, ale także klasyczne piżamy i ubrania do spania. Sprawdźcie, co wybraliśmy z oferty marki.

1. Pidżamy męskie i damskie z linii „Folk” – cena: od 249 zł

eve sleep

2. Skarpetki do spania dla wiecznie marznących – cena: 79 zł

eve sleep

3. Koszulki do spania – cena: 169 zł

eve sleep

4. Pościel bawełniana – cena: od 85 zł za poszewkę ; od 350 zł za komplet

eve sleep

5. Pościel lniana – cena: od 159 zł za poszewkę; od 639 zł za komplet

eve sleep


KONKURS!!!

Jak wyobrażacie sobie idealny poranek? Piszcie w komentarzach (tutaj, nie na Facebooku). Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy lnianą pościelą eve Sleep. Macie czas do 20 grudnia (środa), do godziny 15:00. Czekamy!

SURPRISE