Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Fotografia, moda, miasto, ruch – kolejna wystawa z serii #streetwearnomads

#Streetwearnomads tym razem zawita do Gdańska. 13 kwietnia odbędzie się kolejna wystawa zdjęć stworzonych przez miejskich nomadów. Na wernisażu będzie można zobaczyć, jak wygląda zderzenie fotografii, mody, przestrzeni miejskiej.
.get_the_title().

#Streetwearnomads to od jakiegoś czasu nie tylko tag w social mediach, który w 2016 roku utworzył Zulu Kuki. To przede wszystkim kreatywna przestrzeń i społeczność, mocno zakorzeniona w kulturze ulicznej. Najważniejszym celem było zawsze wyrażanie siebie oraz swoich fotograficznych wizji. 13 kwietnia odbędzie się kolejna wystawa zdjęć stworzonych przez miejskich nomadów. Tym razem jej motywem przewodnimbędzie: „ruch”.

Pomysł był prosty – przenieść online’owe zasady gry do offline’u. Ponad 26 tysięcy fotografii oznaczonych tagiem #streetwearnomads – co tydzień Zulu Kuki typuje wśród nich 10 najlepszych obrazów. W najbliższych miesiącach dzięki wsparciu marek PUMA oraz Jameson, okazji do takich spotkań oraz kreatywnej, fotograficznej zabawy będzie więcej, ponieważ wernisaże z serii #streetwearnomads odbędą się w kilku miastach Polski.

Pierwszy przewidziany jest 13 kwietnia w nowo otwartym Salonie Fryzur Męskich w Gdańsku. Podczas wydarzenia, poza możliwością obejrzenia najlepszych prac, pojawią są dodatkowe atrakcje, o których organizatorzy informować będą za pośrednictwem FB. Oprawę muzyczną zapewnią: DJ NOZ oraz Tycjana (Princess Rap). Start imprezy o godzinie 20:00.

Co zrobić, aby Twoje zdjęcie miało szanse pojawić się na wystawie #streetwearnomads? Uruchomić wyobraźnie, wyjść na miasto, zrobić zdjęcie, którego temat nawiąże do motywuRUCHU, a następnie do 8 kwietnia (do północy) opublikować je z tagiem #streetwearnomads na swoim profilu IG.

Ruch na zdjęciach do tej pory zinterpretowali min.: @tycjana, DJ z Princess Rap, @_pojman_,tancerz i oczywiście @zulukuki, twórca tagu. Zdjęcia: @michal502.

SURPRISE