Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Gdzie imprezują uczestnicy Pol’and’Rock, gdy skończą się koncerty? W Lidlu!

Spontaniczne tańce w Lidlu o 5:00 rano? Dlaczego nie!
.get_the_title().

W ubiegły weekend w Kostrzynie nad Odrą odbyła się kolejna edycja Pol’and’Rock Festival. Przez cztery dni festiwalowicze mogli się bawić przy dźwiękach Gogol Bordello, Decapitated, Testamentu, Crystal Fighters i innych, zarówno polskich, jak i zagranicznych zespołów. Okazuje się, że wola zabawy była w uczestnikach festiwalu tak duża, że nawet o 5:00 rano nie brakowało im energii do tańca.

Jednak gdzie się bawić, skoro wszystkie koncerty dobiegły już końca? Nieoczekiwanie świetnym miejscem na imprezę okazał się… Lidl.

„Po ostatnich dźwiękach ze sceny, o 5 rano, taka atmosfera planowała w naszym supermarkecie. Upewniliśmy się, dzwoniąc do centrali – nie, nic nie zginęło, nikomu nic się nie stało. Spontaniczna akcja, bo ktoś po prostu podgłośnił muzę” – napisał Jurek Owsiak, udostępniając nagranie.

Filmiki dokumentujące spontaniczną imprezę w Lidlu niezwykle przypadły do gustu internautom. Jeden z nich obejrzało już prawie 1,7 mln osób!

Zastanawiacie się pewnie, skąd uczestnicy Pol’and’Rock Festiwal wytrzasnęli otwartego Lidla o 5:00 rano. Spieszymy więc z odpowiedzią: już po raz 9 w Kostrzynie nad Odrą stanęła Rockowa Wyspa Lidla, gdzie festiwalowicze mogli robić zakupy przez 24 godziny na dobę.

Zdjęcie główne: Polandrockfestival.pl

SURPRISE