Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Goth Crocs – kiedy masz mroczną duszę, ale w glanach jest ci latem ciut za gorąco

A ponadto masz luźnego tysiaka do wydania, bo tyle właśnie kosztują te odpimpowane klapki.
.get_the_title().

Każdy, kto w swoim życiu przechodził fazę punk, rock, metal czy goth mógł się spotkać z tym problemem. O ile te dwie pierwsze dają jakieś pole manewru, to przy pozostałych nie ma zmiłuj. Jeśli jesteś metalem lub gothem, to przynależność do danej subkultury musi być manifestowana strojem – czarnym jak ukochany w naszym kraju węgiel kamienny. Jednak paradując latem ulicami miasta w swoim black total looku czujesz, że zaraz się ugotujesz z gorąca.

Czarne ciuchy i słońce to romans tylko dla twardzieli.

A buty – Martensy czy glany – to już piąty poziom piekła, jeśli chodzi o temperaturę jaką zapewniają stopom. I tu przychodzi z pomocą HeavyCreamStore i jego odpowiednio podrasowane crocsy.

Za tą amerykańską marką stoi dwójka instagramowiczów – garbage_b0y i lhommeboy. To oni wpadli na pomysł, by załatać niszę na rynku i stworzyć odpowiednio przewiewne i lekkie obuwie wakacyjne dla gothów. Wzięli na warsztat klasyczne corcsy i „ozdobili” je łańcuchami, kolcami i ćwiekami.

Za ten genialny projekt liczą sobie ok. 1000 złotych.

Opis produktu na stronie Etsy.com, gdzie można je kupić, informuje potencjalnych zainteresowanych, że są to: „Punkowe crocsy, które przemienią twoje stopy w finalną formę Pokemona – tak jak być powinno”. Nie do końca rozumiemy to przesłanie, ale musimy przyznać, że cały ten koncept jest dość oryginalny.

W opisie znajduje się również oświadczenie, że Heavy Cream nie współpracuje z firmą CROCS™ – po prostu kupuje te buty i je przerabia.

via GIPHY

Na koniec największe zaskoczenie: w ciągu kilku ostatnich godzin ilość butów w magazynie zmalała z 9 do 2 dostępnych par. Dodatkowo 20 osób ma je właśnie w koszyku. Przyznać się, czy to wy?

Źródło zdjęć: Etsy.com
Tekst: Kinga Dembińska

SURPRISE