Gry planszowe od marki Trefl, które ucieszą dzieci nie tylko w Dzień Dziecka

Planszówki będą na topie zawsze. Od najmłodszych po dorosłych, grają w nie wszyscy. Polska marka Trefl ma w swoim asortymencie świetne propozycje gier rodzinnych, zręcznościowych i towarzyskich. Tym razem polecamy te, w których mogą wziąć udział zarówno dwie osoby jak i cała rodzina.
.get_the_title().

1. Szalone Gary

zdjęcie: trefl

Wyjątkowa gra, która wymaga własnej inwencji twórczej, co jest dodatkowym plusem planszówki.

Uczestnicy mają za zadanie napełnić garnuszki przeciwnika dowolnymi kawałkami przysmaków. To od nich będzie zależało czy będą chcieli zrobić komuś psikusa i namówić do zjedzenia czegoś, za czym nie przepada czy dadzą mu spróbować czegoś dobrego. Gra polega na zgadywaniu co kryje się w środku poprzez próbowanie zawartości garnuszków i jest przeznaczona dla maksymalnie czterech osób.

zdjęcie: trefl

2. Sprytna Ośmiornica

zdjęcie: trefl

Gra zręcznościowa, która dostarczy wiele śmiechu waszym pociechom. Każdy z uczestników dostaje po 3 gumowe macki na palce u jednej ręki i tylko za ich pomocą musi ustawić kubeczki w taki sposób jaki przestawia wylosowana wcześniej karta z zadaniem. Odwzorowanie konstrukcji nie jest wcale takie łatwe i szybkie, a wieża może runąć w każdym momencie. Wtedy dopiero wśród dzieci zaczyna się prawdziwa zabawa połączona z rywalizacją i grą na czas. Wygrywa ten kto zdobędzie najwięcej punktów.

Dużo śmiechu gwarantowane!

zdjęcie: trefl

3. Mistakos extra

zdjęcie: trefl

Kultowa zręcznościówka, która w wersji extra daje możliwość wzięcia udziału w rozgrywce aż czterem osobom.

Dzięki zwiększonej liczbie krzesełek mogą powstać bardziej złożone i wymyślne konstrukcje, co tylko podkręca całą zabawę.

Wymagane jest bystre oko i skupinie, bo inaczej cała krzesełkowa wieża runie, a odpowiedzialny za to gracz będzie musiał zabrać wszystkie krzesełka ze sobą, a to oddali go od wygranej. To jak umocujemy krzesełko w konstrukcji nie jest istotne, ważne by nie spadło. Wygra ten, kto pozbędzie się wszystkich swoich krzesełek, a nie jest to wcale takie proste!

zdjęcie: trefl

4. Widzi mi się

zdjęcie: trefl

Spostrzegawczość to bardzo ważna cecha w tej grze.

Jeden z graczy kładzie na stole kartę i wskazuje, który z atrybutów czarodziei stał się niewidoczny lub jako jedyny nie zniknął. Osoba, która najszybciej odgadnie o jaki przedmiot chodzi wygrywa i zdobywa zwycięski punkt. Widzi mi się to prosta i szybka gra towarzyska dla całej rodziny.

zdjęcie: trefl

5. Myśl Kolorem Junior

zdjęcie: trefl

Jeśli kolory grają główną rolę w grze dla dzieci to zabawa z pewnością będzie udana.

Barwy mają zdolność pobudzania kreatywności i wyobraźni, co w Myśl Kolorem Junior z pewnością się przyda.

W grze może wziąć udział aż dwadzieścia osób, dzięki czemu może stać się jedną z rozrywek np. na urodzinowej imprezie dla dzieci, choć gra wcale nie jest tylko dla najmłodszych! Ubawi się przy niej również niejeden dorosły. Polega na udzieleniu przez uczestników odpowiedzi na pytania za pomocą posiadanych 11 kart z kolorami. Quiz zawiera aż 300 kart z pytaniami, dzięki czemu szybko się nie znudzi!

Myśl Kolorem Junior to gra warta niejednej rozgrywki!

zdjęcie: trefl

Wszystkie gry możecie kupić stacjonarnie w większości sklepów z zabawkami lub w internetowym sklepie marki Trefl na ich stronie internetowej.

SURPRISE