Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

The Hoff’s Day Off, czyli David Hasselhoff w dobrej roli i w dobrej formie

Matki, pilnujcie swoich córek! Córki, pilnujcie swoich matek! David Hasselhoff we współpracy z Happy Socks znów wkracza na plażę i nie bierze jeńców!
.get_the_title().

Żeby w pełni poczuć istotę tego newsa musicie zrobić pewną rzecz. Podczas jego lektury mieć odpalaną jedną z tych dwóch piosenek – w zależności od tego czy jesteście millenialsami, czy już bardziej pokoleniem Z.

Te nuty zapewnią wam odpowiedni mindset i sprawią, że wasz mózg wchłonie jak gąbka informacje, które niniejszym podajemy do Waszej wiadomości.

Włączcie więc to:

Lub to:

Gotowe? To do rzeczy!

Podczas gdy z bólem serca patrzymy jak starzeją się nasi idole z młodości (zwłaszcza że przypomina nam to o tym, że my również nie robimy się coraz młodsi), David Hasselhoff wygląda jakby czas się zatrzymał. Mamy na myśli zarówno jego aparycję, jak i energię życiową, która najwidoczniej stanowi jakieś samoodnawialne źródło.

Skoro już o wyglądzie mowa, to spójrzcie tylko, jak się ten aktor prezentuje w kolekcji kąpielowej marki Happy Socks.

Kampania “The Hoff’s Day Off” łączy radosną naturę marki z szaloną osobowością Hasselhoffa. Popularny na całym świecie aktor doskonale prezentuje się w szortach w kolorowe grochy, w papugi czy w arbuzy. Do tego na nogach obowiązkowo obuwie, czyli klapki!

Happy Socks po raz kolejny potwierdza swoją kreatywność i chęć do zabawy konwenansami, bo te klapki prezentują się prześwietnie – zwłaszcza z odjechanymi skarpetkami marki.

Czujemy, że ten zestaw stanie się urlopowym hitem wśród naszych rodaków.

Dla pań mamy podwójnie dobre wieści. Oprócz tego, że w kampanii wystąpił boski Dave, więc można nacieszyć oko zdjęciami, to druga świetna wiadomość jest taka, że choć bohaterem kampanii jest męski (w każdym tego słowa znaczeniu!) model, to Happy Socks nie zapomniało w swojej ofercie do płci pięknej.

Jednoczęściowe stroje w ultrakolorowe wzorki będą się świetnie prezentować w każdej sytuacji – czy to pod błękitnym, kalifornijskim niebem Los Angeles, czy nad naszym swojskim, ciasnym, ale własnym Zegrzem.

Happy Socks w swojej letniej kolekcji zatroszczyło się również o dodatki. Na minikolekcję akcesoriów składają się nie tylko klapki, ale także ręcznik, torba plażowa i kółko do pływania.

Każdy z tym elementów niemal krzyczy „WAKACJE WYLĄDOWAŁY!”.

Kolekcja odzieży kąpielowej i akcesoriów Summer Essential jest dostępna od 9 kwietnia w sklepach Happy Socks w Polsce i u wybranych partnerów.

Pędzimy więc do sklepów, bo parawan nad Bałtykiem czeka już rozstawiony od 5:00 rano!

Źródło zdjęć: materiały prasowe
Tekst: Kinga Dembińska

SURPRISE