Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

To nie IKEA zrobiła pościel, w której możesz chodzić

W tym otulaczu możesz odciąć się od świata, gdzie i kiedy chcesz.
.get_the_title().

Kto z nas nie ma czasem ochoty zostać cały dzień w domu pod kołdrą, niech pierwszy rzuci kamieniem. W tym momencie większość z Was przypomina sobie pewnie kadry z filmu „Brigitte Jones” – leży na łóżku z kołdrą na głowie, wstaje do lodówki, idzie po lody (wciąż owinięta w kołdrę), wraca do łóżka. No właśnie, producenci tego cuda z pewnością doskonale pamiętają ten fragment filmu. A jeśli z domu wyjść trzeba? Jeśli musicie iść do szkoły czy pracy, ale ewidentnie nie macie ochoty na kontakt ze światem zewnętrznym? W autobusie ze słuchawkami w uszach chcielibyście odizolować się całkowicie od tłumu przepychających, ocierających się ludzi, przemknąć ulicami, bo macie bad face day albo uciąć sobie drzemkę, gdzie i kiedy chcecie.

BUBBLA to zrobiony z tyveku otulacz z ekologicznym wypełniaczem, który zagwarantuje Wam komfort, ciepło i poczucie odosobnienia nawet w największym tłumie.

O ile wyjście z domu w kołdrze 200 na 200 centymetrów wydaje się odrobinę absurdalne i trudne do zrealizowania, BUBBLA z pewnością da Wam chwilę wyciszenia!

Otulacze BUBBLA dostępne tutaj

SURPRISE