Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Insta-piątka tygodnia: Dziewczyny, dzięki którym twoje jesienne stylizacje będą sztosem

Lato oficjalnie się skończyło. Jeśli wasza garderoba kompletnie nie jest gotowa na taką okoliczność – zajrzyjcie na profile tych dziewczyn! Znajdziecie tam masę inspiracji, dzięki którym wasze stylizacje będą nie tylko skutecznym poprawiaczem wyglądu, ale i jesiennego nastroju.
.get_the_title().

1. Laura Matuszczyk @horkrus

Laura jest piękną kobietą, więc zaraz może pojawić się argument, że ładnemu we wszystkim ładnie. Jeśli to prawda, to tym fajniej, że Horkrus nie wrzuca na siebie byle czego. I choć przeglądając jej feed na Insta, nie można odnieść wrażenia, że dobierając outfit dnia spędziła przed lustrem 3 godziny, to tutaj wszystko ze sobą gra.

W kolorystyce przeważa czerń, biel i szarości, ale nie brakuje tu też mocnych akcentów – zwierzęcych wzorów, kolorowej apaszki, klapków z puszkiem.

Zdjęcia mają fajny, niewymuszony charakter – klimaty trochę rodem z filmów Lyncha, więc poszukiwanie inspiracji na jej profilu to sama przyjemność.

A więcej znajdziecie na blogu Horkrus.com

2. Aleksandra Rałowska @zona_johna

„Piszę wesoło o ubraniach i nie tylko” – tak przedstawia się nam na swoim Instagramie Ola. Po przescrollowaniu jej profilu poczujecie właśnie taki klimat – bez zadęcia, filtrów, przekombinowanych kompozycji i silenia się na wstrzelenie w insta-trendy.

Pełna naturalność i oryginalność sprawia, że kupujemy Żonę Johna w całości – w pakiecie z jej szafą!

W stylówkach Oli przeważają vintagowe t-shirty, jeansy – od rurek, po luźne, zazwyczaj oznaczone hasztagami #gaciepotacie czy #gaciepobracie. Ola wspiera ideę świadomej konsumpcji, której wyrazem jest między innymi dawanie drugiego życia ciuchom, dlatego chętnie kupuje w secondhandach. Nie odwzorujecie więc jej stylizacji 1:1, ale gwarantujemy, że ten profil i blog ZonaJohna.com zachęcą was do pokombinowania ze swoim stylem.

3. Ewa Kowalewska-Kondrat @harelblog

Tej pani nie trzeba chyba przedstawiać żadnej osobie interesującej się modą i stylem. Jeśli nie trafiliście jeszcze na jej konto na Instagramie, to mogliście natknąć się na jej artykuły w polskim Vogue czy Magazynie Lounge.

Harel wie, co w modzie piszczy, ale nie nakłania do ślepej pogoni za trendami.

Mimo że uczestniczy w wielu eventach modowych i odwiedza liczne showroomy, jej feed jest bardzo przemyślany, wyselekcjonowany i pełny prawdziwych perełek.

Ewa zdaje się zwracać szczególną uwagę na projekty rodzimych projektantów – to dzięki niej zakochaliśmy się w swetrach Bereniki Czarnoty czy odkryliśmy ostatnią kolekcję Pan Tu Nie Stał, zrealizowaną we współpracy z Muzeum Sztuki w Łodzi. Stylizacje samej Harel świadczą o tym, że stawia na wygodę i jakość, a nie błyszczenie na ściankach. Szanujemy to! Więcej na blogu Harel.pl

4. Kat Tychoniewicz @kat.astro

Kat wyłapuje ze świata mody to, co najlepsze. I co najważniejsze – umiejętnie łączy to w świetne stylizacje! Na jednym zdjęciu znajdziecie vintage’owe shorty, t-shirt z sieciówki i torebkę od projektanta. Jej Instagram będzie źródłem inspiracji szczególnie dla osób, dla których ważne jest, żeby wyglądać dobrze, bez wtopy, w ponadczasowym stylu, ale jednocześnie nie nudno.

Mamy wrażenie, że z zawartości swojej garderoby może ona stworzyć niezliczoną iość zestawień, bo nic tam nie trafiło przypadkowo i wszystko do siebie pasuje. To jest nasz #wardrobegoal na jesień. Łapcie link do bloga: Kat-Astro.com

5. Tycjana Acquasanta @tycjana

Tycjana to część trójosobowej grupy DJ-ek Princess Rap. I trzeba przyznać, ze na jej Instagramie też trwa niezła impreza, która obejmuje jej stylówki…

Różnorodność materiałów, kolor, wzorów faktur – to wszystko daje miks, który ogląda się z niekłamaną fascynacją.

Nie każdy odważy się czerpać stąd inspiracje. Nie każdy też będzie mógł – te outfity łamią standardowe dresscody.

Jednak odrobina szaleństwa i spora dawka luzu oraz otwartości na eksperymentowanie z ubiorem na pewno nikomu nie zaszkodzi. Zwłaszcza, że biorąc pod uwagę to, jak intensywne życie prowadzi Tycjana, możemy mieć pewność, że te stylówki sprawdzą się w ekstremalnych warunkach. A dla niektórych z nas jesień jest przecież takim czasem, kiedy wyjście z domu, spod kołderki, oznacza walkę z samym sobą. Wydaje nam się, że outfity rodem z Insta Tycjany dodadzą wam odwagi!

Tekst: Kinga Dembińska

SURPRISE