Jak wygląda Twój dzień? Mary Wyszomierska.

Mary ma 23 lata, pochodzi z Ożarowa Mazowieckiego, a od 3 lat mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła studia na kierunku Fashion Marketing w University of Southampton.
.get_the_title().

Mary (w dowodzie Maria Zofia) ma 23 lata, pochodzi z Ożarowa Mazowieckiego, a od 3 lat mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła studia na kierunku Fashion Marketing w University of Southampton. Mimo młodego wieku, pracowała już dla wielu międzynarodowych marek modowych takich jak InStyle, La Mania, Joseph, Roland Mouret, Osman, British Fashion Council. Zajmuje się PR-em, marketingiem oraz social mediami, jej największą pasją jest event management, a przyjaciółki już ustawiają się w kolejce, żeby zorganizowała im wesele.

F5: O której godzinie wstajesz?

Mary Wyszomierska: 

Chociaż bardzo chciałabym móc spać dłużej, w tygodniu budzę się około 8:00. W weekend nie ma szans wyciągnąć mnie z łóżka przed 11:00.

Pierwsza rzecz, którą robisz, gdy wstaniesz z łóżka?

Ścielę je i układam na nim pół tuzina moich poduszek. Robię herbatę.

Jak wygląda Twoje miejsce pracy? 


Gdzie jesz obiad?

W Anglii obiad je się w porze polskiej kolacji, czyli około godziny 8:00-9:00. Jem albo w domu, albo umawiam się ze znajomymi na mieście.

Czym się poruszasz po mieście?

Kombinacją metra, autobusów i overground, czyli londyńskiej kolejki naziemnej. Dużo też chodzę ze słuchawkami w uszach, lubię odkrywać Londyn pieszo.

Ile czasu w ciągu dnia poświęcasz na pracę?

Obecnie jest to od 4 do 8 godzin, plus dodatkowe projekty po godzinach. Moja głowa cały czas pracuje, jestem wielozadaniowcem i często nie umiem się wyłączyć. Uwielbiam pracować i być zajętą, obecnie jestem stażystką w dwóch miejscach.

Co w ciągu dnia robisz dla siebie?

Staram się dużo czytać, głównie o modzie. Tradycją moją i mojego rodzeństwa jest też obejrzenie minimum jednego odcinka „Friends” dziennie.

Jak dzisiaj wyglądasz? Wyślij nam swoje selfie.
Czy wychodzisz gdzieś po pracy? Jeśli tak, to gdzie (ulubione miejscówki)?

Często spotykam się na kolację ze znajomymi, ostatnio moimi ulubionymi miejscówkami są hiszpańska restauracja tapas Trangallan w dzielnicy Islington i wegetariańska Ethos w centralnym Londynie. Jeśli mam ochotę na pyszne polskie jedzenie w pięknych wnętrzach, wybieram się do Ogniska Polskiego na South Kensington.

Masz jakieś rytuały w ciągu dnia?

Każdy mój dzień wygląda inaczej, ale zawsze rano sprawdzam Instagram i przeglądam portale poświęcone modzie – Business of Fashion i Drapers. Słucham codziennie tych samych ulubionych piosenek xxanaxx i Banks – to mój rytuał.

Co robisz przed zaśnięciem?

Zasypiam, planując następny dzień. Uzupełniam też dziennik One Line a Day – wpisuję najważniejsze punkty minionego dnia i sprawdzam, co robiłam tego samego dnia rok wcześniej.

O której godzinie chodzisz spać?Jestem na nogach co najmniej do północy. Nie umiem zasnąć wcześniej, nawet jeśli padam z nóg.

Pokaż nam swój widok z okna.

 
Buty, które masz dziś na sobie to.. 

 
Pokaż nam, co masz dzisiaj na talerzu.

 
Co najbardziej lubisz w ciągu swojego dnia?

Lubię kończyć pracę z poczuciem spełnienia, satysfakcję z pełnego wrażeń i osiągnięć dnia oraz rozmowy przez telefon z rodziną i przyjaciółmi mieszkającymi w Polsce.

Co w ciągu dnia Cię najbardziej wkurza?

 Zaczepki na ulicach (niestety w Londynie zdarza mi się to dość często) i nieprzewidywalność angielskiej pogody.

SURPRISE