Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Jak wygląda Twój dzień? Piotr Dobrowolski

Piotr Dobrowolski, 36 lat. Na co dzień pracoholik, zawsze z petem w ręku, w nowiutkich butach, które kolekcjonuje. Wpatrzony w swoją córkę Idę.
.get_the_title().

Wystartowaliśmy z nowym cyklem, w którym pytamy ludzi z naszego otoczenia o to, jak wygląda ich dzień. W dobie Instagrama wydaje się, że wszyscy dookoła mają super ciekawe zajawki, fantastyczną pracę i życie jak z bajki. Postanowiliśmy to sprawdzić. Zadając znajomym najprostsze pytania, dowiadujemy się, jak wygląda ich zwykły dzień. Czy tak bardzo się od siebie różnimy? Tym razem Piotr Dobrowolski.

F5: O której wstajesz?

Piotr Dobrowolski: Wstaje dzień w dzień miedzy 5:50 a 6:20, to zależy, jak bardzo mi się nie chce wstać.

Pierwsza rzecz, którą robisz, gdy wstaniesz z łóżka?

Pierwsze, co robię, jak wstaje z łóżka, to fajka i mycie zębów.

Jak wygląda Twoje miejsce pracy?

Moje miejsce pracy to zazwyczaj galeria handlowa. Wolę tam chodzić zarabiać niż wydawać, ale pójście do niej w weekend traktuję jako karę. Zajmuję się project managmentem podczas budowy sklepów. Koordynuję pracę budowy, budżetuję inwestycje itp.

Gdzie jesz obiad?

Obiad – 90 proc. moich posiłków jem w galeriach handlowych lub w aucie, podróżując pomiędzy nimi. A realizacje mam w Polsce, Czechach, na Węgrzech czy w Niemczech.

Czym się poruszasz po mieście?

Po mieście poruszam się w tygodniu zazwyczaj kombi, a coupe w weekend. Ale raczej można mnie spotkać na autostradach między miastami. Często codziennie gdzieś indziej.

Ile czasu w ciągu dnia poświęcasz na pracę?

W ciągu dnia poświęcam średnio 12-14 godzin, bo jeszcze do niej muszę dojechać. Co najmniej z Łodzi do Warszawy i z powrotem. To jedyne 250 kilometrów (jak odpoczynek!).

Jak dziś wyglądasz? Wyślij nam swoje selfie!

Co w ciągu dnia robisz dla siebie?

Spędzam czas z moją rodziną!

Czy wychodzisz gdzieś po pracy, jeśli tak to gdzie? (ulubione miejscówki)

Po pracy zazwyczaj spędzam chociaż chwilę z córką. Jeżeli już wychodzę, to jest to OFF Piotrkowska, jeśli jestem w Łodzi, albo Koszyki, jak zostaję w Warszawie.

Masz jakieś swoje rytuały w ciągu dnia?

Mój rytuał w ciągu dnia… Na pewno od rana, dzień w dzień podjeżdżam na pobliskie BP. Tam zaprzyjaźniona załoga podaje mi mój stały zestaw startowy – kawa, redbull, fajki i kanapka. Jak już wchodzę, to z progu wyciągają zza siebie moje ulubione papierochy.

Co robisz przed zaśnięciem?

Przed zaśnięciem, jeśli jestem w domu, to bawię się z córką, a potem – jak pewnie połowa społeczeństwa – ogarniam zaległości na Instagramie i odpisuje na zaległe maile, na które nie mam czasu w ciągu dnia. To chyba pracoholizm.

O której chodzisz spać?

Około 23.00-24.00.

Pokaż nam swój widok z okna!

Jak jestem w domu, zdecydowanie wole patrzeć na ten obrazek niż przez okno:

Buty które masz dziś na sobie, to…

Pokaż co masz dziś na talerzu.

Najczęściej to ramen.

Co najbardziej lubisz w ciągu swojego dnia?

W swoim dniu najbardziej lubię moment, kiedy wyłączam silnik samochodu i wiem, że już do niego nie wsiądę do rana.

Co w ciągu dnia Cię najbardziej wkurza?

Co mnie wkurza? Ludzie. Pracuję na budowach i spotykam różnego rodzaju ludzi. Mam tu na myśli wszystkich zadufanych inspektorów czy wielkich dyrektorów…

Zdjęcie główne: Jakub Woźniak

SURPRISE