Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Jeśli ten przewrotny trend się przyjmie, będzie można w moment odmienić całą swoją garderobę

Wygląda to co najmniej dziwnie, ale z drugiej strony daje nam szansę na zaprezentowanie się światu w nowych, choć bazujących na starych ubraniach, outfitach. Wystarczy wywrócić całą swoją szafę – tym razem nie do góry nogami, a na lewą stronę.
.get_the_title().

Ten trend ma ogromny potencjał, jeśli chodzi o działanie na rzecz środowiska. Niedawno pisaliśmy o tegorocznej akcji Haulternative, czyli przeprowadzeniu rewolucji w swojej szafie bez zakupu nowych ubrań.

Chodzenie w ciuchach założonych na drugą stronę idealnie wpisywałoby się w hasła przewodnie tej akcji, którymi jest pokochanie na nowo tego, co już macie w garderobie czy uskutecznianie wszelakich napraw i działań DIY.

Boohoo.com

Te ostatnie umiejętności, czyli z zakresu do it yourself, przydadzą się szczególnie, bo przecież przeszyć guziki czy inne ozdoby na właściwą stronę możemy sami. Chociaż młodzieżowa marka Boohoo proponuje zakup gotowca w postaci pary jeansów o nazwie Reverse Stitched Straight Leg Jeans.

Boohoo.com

Ich premiera na Instagramie nie wzbudziła jednak wśród klientek zbyt wielu słów zachwytu.

Emotki z łapkami w dół, znaki zapytania czy komentarze, że przecież można mieć takie spodnie za darmo, przeobrażając w ten sposób posiadaną już parę – to najczęstsze reakcje na nowy pomysł marki.

Skoro jednak jesteśmy w stanie zapłacić za porwane i postrzępione jeansy czy buty wyglądające na znoszone, to może kogoś zainteresuje i ta oferta. Obecnie są w promocji – można je kupić tutaj za 16,5 funta.

Źródło zdjęcia głównego: Boohoo.com
Tekst: Kinga Dembińska

SURPRISE