Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Jibb Jam 2018 – największy polski event snowboardowy już wkrótce na terenie Forum Przestrzenie

20 stycznia w Krakowie odbędzie się największy polski event snowboardowy, SUPERSKLEP X THIRTYTWO JIBB JAM 2018. Druga edycja projektu odbędzie się w dawnym Hotelu Forum, a do zgarnięcia pula nagród – 10 000 zł!
.get_the_title().

Czym jest Jibb Jam? To największa tego typu miejska impreza związana z snowboardem, organizowana przez chłopaków z Supersklepu, którzy, jak sami o sobie mówią, „mają skateboardowo-snowboardowe korzenie i zjedli na tym zęby”, oraz markę THIRTYTWONa wielkiej konstrukcji, która stanie przy wejściu do Forum Przestrzenie w Krakowie rywalizować będą snowboardziści z całej Polski. Za projekt potężnej konstrukcji odpowiada niezawodna VODASODOVA. Rozmiary konstrukcji pozwolą startującym zawodnikom na zaprezentowanie największych i najbardziej widowiskowych ewolucji. Dla tych co nie jeżdżą organizatorzy przygotowali liczne aktrakcje, gdyż jak wszyscy dobrze wiemy snowboard ma łączyć, a nie dzielić. Poprzednia edycja, która miała miejsce w lutym tego roku, przyciągnęła masę snowboardzistów do samego centrum Krakowa. W Open Jam Session wzięło udział ponad 30 zawodników z całego kraju, ale serce publiczności skradł Kamil Kurzawa z Radki Zdrój.

Nowa edycja odbędzie się już 20 stycznie 2018 roku na terenie dawnego Hotelu Forum w Krakowie.

SUPERSKLEP X THIRTYTWO 2018 będzie bez wątpienia prawdziwym, zimowym świętem amatorów białego szaleństwa, smacznej szamy i dobrej zabawy. Po całym wieczorze pełnym emocji, nagród i wszechobecnej zajawy, warto wybrać się na najlepsze snowboardowe after party w Forum Przestrzenie.

Sprawdźcie relację video oraz zdjęcia z poprzednich zawodów na Facebooku.

SURPRISE