Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kanaba Fair – pierwsze targi konopne, na których znajdziesz nietypowe prezenty na święta

Czapka z materiału konopnego, olejki, czy też książka z przepisami z użyciem konopi? Czemu nie! Już 9 i 10 grudnia będziesz miał okazję poznać produkty, które poszerzą twoją wiedzę o zastosowaniu konopi.
.get_the_title().

Targ Konopny – pierwsza impreza konopna w Warszawie, która odbyła się w czerwcu w Warszawie – wraz z Wolnymi Konopiami – najstarszą organizację wykorzystanie konopi w Polsce – połączyło ze sobą siły i stworzyło inicjatywę powstał Kanaba Fair, która będzie miejscem wymiany myśli, towarów, kontaktów, usług i wiedzy wśród ludzi, którym bliski jest temat konopi. To wydarzenie odbędzie się już 9 i 10 grudnia w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 65. Targ będzie częścią Slow Weekendu – imprezy life stylowej na której produkty prezentują polscy twórcy „Slow”.

Motto przewodnie to „KupujLepszePrezenty”, które idealnie wpasowuje się w tematykę Kanaba Fair.

Kanaba Fair to przede wszystkim ludzie, ich pasja i potrzeba edukacji oraz dzielenia się doświadczeniem.

Za organizację eventu odpowiadają osoby zaangażowane w rozwój i promowanie rynku konopnego. Andrzej i Kuba to aktywni działacze na rzecz edukacji i legalizacji konopi z wieloletnim stażem, Gosia promuje konopną dietę i stosowanie konopi w kuchni, Olga i Magda to doświadczone organizatorki cyklicznych wydarzeń masowych. Nie zapominamy o Konopku, czyli brand hiro, który w przystępny sposób opisuje produkty konopne. Wystawcy Kanaba Fair to zarówno pasjonaci z Polski, jak z zagranicy. Ich różnorodność zwraca uwagę na szereg zastosowań konopi w przemyśle. Na miejscu spotkamy producentów min. jedzenia, ubrań, kosmetyków, materiałów budowlanych, olejków CBD, nasion, czy akcesoriów growera.

„Kanaba Fair to drugi rozdział w rozszerzaniu świadomości o konopiach. Połączenie Targu Konopnego oraz Wolnych Konopi to przede wszystkim dotarcie do większej ilości osób oraz jeszcze większa i bardziej zróżnicowana oferta produktów. Nasz Brand hiro, Konopek przedstawia ich właściwości, dzięki czemu każdy może zacząć je testować w swoim domu. Z drugiej strony partnerstwo ze Slow Weekendem to kontakt ze świadomym konsumentem, który z pewnością znajdzie produkty i prezenty dla swoich najbliższych również na Kanaba Fair” – opowiadają organizatorzy.

UWAGA! MAMY KONKURS!
Do wygrania 3 zestawy od organizatorów Targów Konopnych: książeczka 'Konopie w kuchni’ + czapka z materiału konopnego + napój konopny La Planta (do odebrania podczas targów). Wystarczy, że napiszecie w komentarzu pod postem (tutaj, nie na FB), jaki jest Wasz ulubiony produkt konopny, który mieliście okazję przetestować. Najciekawsze odpowiedzi wybierzemy w piątek (8 grudnia) o godz. 13:00.

SURPRISE