Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nowy mem: kobieta, która zobaczyła Beyonce

Niektórzy już twierdzą, że mem z kobietą, która zobaczyła Beyonce, będzie tak popularny, jak Distracted Boyfriend Meme.
.get_the_title().

Tegoroczna gala rozdania nagród Grammy obfitowała w wiele niespodzianek, nikt jednak nie spodziewał się, że jedną z największych sensacji imprezy będzie kobieta, która zobaczyła Beyonce, znana teraz jako The Woman Seeing Beyonce. Kiedy media, łącznie z nami, opisywały zaskoczenia muzyczne i najlepsze stylizacje, w sieci popularność zaczęło zdobywać zdjęcie opublikowane na Instagramie wspomnianej wyżej artystki. Beyonce co prawda nie zdobyła żadnej nagrody, a jej małżonek Jay Z okazał się największym przegranym imprezy, ale miliony wiernych fanów tradycyjnie śledziło każdy krok „amerykańskiej pary królewskiej”. Do tej grupy najprawdopodobniej zalicza się pewna kobieta, która zobaczyła Beyonce w drodze na sesję zdjęciową.

kobieta, która zobaczyła Beyonce

Według serwisu Huffington Post wyraz twarzy tej kobiety idealnie pokazuje podziw, z jakim społeczeństwo patrzy dziś na Beyonce i Jay’a Z. Inni nie szczędzą artystce złośliwości, twierdząc, że mogła spokojnie wyciąć kobietę ze zdjęcia, ale chciała powiedzieć „NIE. JESTEM BEYONCE. ZOBACZCIE, JAK PROSTACTWO NA MNIE PATRZY”.

Zdjęcie kobiety, która zobaczyła Beyonce błyskawicznie zaczęło roznosić się w sieci. Niektórzy twierdzą już, że The Woman Seeing Beyonce Meme będzie tak popularny, jak Distracted Boyfriend Meme. Poniżej wybrane przeróbki i komentarze.

kobieta, która zobaczyła Beyonce

 

SURPRISE