Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Twoje koty walczą o miejsce w kartonie? Te modułowe „kocie budynki” powstały dla ciebie

Można z nich stworzyć "kocie miasto".
.get_the_title().

„A cat thing” to seria produktów zaprojektowanych w 2016 roku dla kotów i ich właścicieli. Stworzyła je para architektów. Sprzedają je pod własną marką, której powstanie zainspirowały oczywiście ich własne koty – Chacha i Lily. Ich „room collection” została opracowane tak, żeby stworzyć przestrzeń do zabaw dla kotów w mieszkaniach o małej powierzchni, aby czworonogi mogły skakać, chować się, odpoczywać i wspinać.

kocie
kocie

Zainspirowana budynkami mieszkalnymi oraz klockami Lego kolekcja składa się z czterech modułów (pokoju, salonu, balkonu i rampy) o odmiennym przeznaczeniu. Razem mogą być łączone, powiększane i transformowane w dowolny sposób. Modułowy charakter produktu pozwala na dowolność i kreatywną swobodę w tworzeniu mini-budynku dla kota, zapewniając rozrywkę zarówno dla niego, jak i dla jego właściciela. Minimalistyczny design i prosta, geometryczna forma sprawia, że „room collection” to harmonijnie wpisuje się w niemal każde wnętrze.

kocie kocie

„A cat thing” wykorzystuje właściwości papieru i jest inspirowany sztuką origami. Dzięki temu można montować poszczególne moduły bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Projektanci starali się również uniknąć skomplikowanych instrukcji i sprawić, że składanie produktu jest niezwykle proste. Dodatkowo, wszystkie moduły oraz opakowania są biodegradowalne oraz stworzone z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów.

kocie kocie

źródło: designboom.com
tekst: DS

SURPRISE