Kolorowe, oldskulowe i funkcjonalne. Klawiatury i myszy Logitech POP

Estetyka jest dla was tak samo ważna jak funkcjonalność? Te klawiatury i myszy z pewnością przypadną wam do gustu.
.get_the_title().

Należycie do osób, które wybierając elektronikę, najpierw szukają tych najładniejszych rzeczy, a dopiero potem sprawdzają ich parametry i cenę? Jeśli tak, to z pewnością wiecie, że na rynku jest masa nudnawych sprzętów utrzymanych w szaro-czarnej kolorystyce, które na pierwszy, a czasem nawet i na drugi rzut oka niczym się od siebie nie różnią. Z zalewu podobnych przedmiotów zdecydowanie wyróżnia się seria Studio marki Logitech.

Mechaniczna klawiatura POP z konfigurowalnymi klawiszami emoji i kompaktowa myszka POP sprawią, że wasze biurko zalśni kolorami.

I to dosłownie! Tu nie ma miejsca na szaro-burą nudę. Żywe kolory idą w parze z opływowymi kształtami i niezwykłą funkcjonalnością.

Klawiatura i myszka dostępne są w trzech wyjątkowych opcjach kolorystycznych: miętowo-żółto-lawendowej Daydream, różanej Heartbreaker oraz żółto-czarnej Blast. Dzięki temu bez problemu dopasujecie je nie tylko do klimatu, który panuje na waszym biurku, ale i to waszej estetyki – i to niezależnie od tego, czy wkręceni jesteście akurat w dark academia, fairycore, Y2K czy coś zupełnie innego. Logitech dobrze zna potrzeby pokolenia Z.

Dlatego w klawiaturze POP znalazły się też klawisze emoji, które możesz łatwo zmieniać, dostosowując do swego nastroju – i już masz uczucia w zasięgu ręki!

No dobrze, ale w klawiaturze chodzi jednak przed wszystkim o pisanie. Jak pod tym względem wypada nowy produkt Logitech? Po pierwsze nieco oldskulowy wygląd klawiatury nie jest oczywiście przypadkowy – mechaniczne klawisze brzmią prawie jak maszyna do pisania, a do tego dopasowują się do kształtu opuszków palców, dzięki czemu pisanie jest niezwykle wygodne.

Kolorowa myszka także wyposażona jest w przycisk emoji, który z łatwością można spersonalizować. Do tego jest ergonomiczna i świetnie leży w dłoni, technologia SilentTouch sprawia, że jest niezwykle cicha, a rolka SmartWheel przełącza się z trybu wysokiej precyzji na tryb szybkiego przewijania, w razie potrzeby umożliwiając naprawdę szybkie scrollowanie stron. Bardzo ciekawym dodatkiem jest technologia Logitech Flow, dzięki której możecie z łatwością przenosić tekst czy pliki między różnymi urządzeniami – na przykład z laptopa na komputer stacjonarny.

Zarówno klawiatura, jak i myszka są bezprzewodowe i zaprojektowane tak, by działać jak najdłużej – żywotność baterii klawiatury to 3 lata, a jeśli chodzi o mysz, 2 lata.

Klawiatury działają z systemami macOS, Windows, iOS, ipadOS, Chrome OS i Android, a myszy z systemami Windows, macOS, iPadOS, Chrome OS i Linux. Cena? W przypadku klawiatury to 449 złotych, a mysz kosztuje 179 złotych.

SURPRISE