Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Lekarka w dwa dni zebrała aż milion złotych na WOŚP!

Jak to możliwe?
.get_the_title().

Nicole Sochacki-Wójcicka jest zdecydowaną rekordzistką, jeśli chodzi o kwoty przekazane w tym roku na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Sochacki-Wójcicka w sieci znana jest jako Mama Ginekolog. Pod tym pseudonimem kobieta będąca ginekologiem-położnikiem doradza w internecie młodym matkom w kwestiach medycznych.

Prowadzi bloga, na którym dzieli się z czytelniczkami nie tylko wiedzą medyczną, ale także własnymi doświadczeniami życiowymi.

Ma także własny sklep internetowy, w którym sprzedaje między innymi dwie autobiograficzne powieści w formie e-booków: „#instaserial o miłości” oraz „#instaserial o ślubie”.

To właśnie dzięki tym autobiograficznym powieściom Sochacki-Wójcickiej udało się zebrać rekordową sumę na WOŚP. W ciągu dwóch dni jej książki kupiło ponad 100 tys. osób. Cena egzemplarza wynosiła 12 złotych i 30 groszy, z czego 10 złotych trafiało na konto Wielkiej Orkiestry (reszta to podatek VAT).

Okazuje się, że w ten sposób Mama Ginekolog, którą na samym Instagramie obserwuje ponad 378 tys. osób, zgromadziła rekordowe 1 206 780 złotych, które przekazała WOŚP.

Gratulujemy! Jeśli chcecie przekazać jeszcze pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przypominamy, że wciąż trwają aukcje, na których możecie wylicytować atrakcyjne przedmioty.

 

Zdjęcie główne: Kaśka Marcinkiewicz
Zdjęcie wykonano dla sklepu mamissima.pl. Serdecznie dziękujemy za użyczenie.

SURPRISE