lil Solid 2.0, czyli nowy system podgrzewania tytoniu

Jest mniejszy i tańszy niż popularny IQOS, ale zasada jego działania jest podobna.
.get_the_title().

Czy obmyślacie już swoje noworoczne postanowienia? Pożegnanie ze starym rokiem to także świetny moment na to, by rozstać się z papierosami. Oczywiście mamy świadomość, że trudno to zrobić z dnia na dzień. Nawet lekarze dużo mówią dziś o terapii pomostowej czy substytucyjnej, czyli metodzie małych kroków. W stopniowym odzwyczajeniu się od tytoniu mogą wam pomóc podgrzewacze z nikotyną, które nie wydzielają zapachu dymu papierosowego ani popiołu, a liczba oraz stężenia emitowanych przez nie substancji szkodliwych i potencjalnie szkodliwych są znacznie niższe niż podczas palenia papierosa.

Jednym z nich jest podgrzewacz lil Solid 2.0, który wprowadza właśnie do Polski Philipp Morris International.

To niewielkie, jednoczęściowe urządzenie, które podgrzewa tytoń bez jego spalania, opracowała firma KT&G z Korei Południowej. Philipp Morris International tym samym rozszerza swoją bezdymną ofertę – do tej pory jedynym takim produktem w portfolio firmy był IQOS.

lil Solid 2.0 dostępny jest w dwóch atrakcyjnych wersjach kolorystycznych: Cosmic Blue oraz Solid Grey. Urządzenie pozwala na użycie kolejno 3 wkładów tytoniowych z rzędu oraz do 25 wkładów na pełnym naładowaniu baterii (w zależności od warunków użytkowania oraz cyklu życia baterii). Długość podgrzewania jednego wkładu to 5 minut lub 14 zaciągnięć. lil Solid 2.0 ładuje się mniej więcej dwie godziny.

Urządzenie, podobnie jak IQOS, wykorzystuje technologię podgrzewania indukcyjnego, podgrzewając wkład tytoniowy poprzez igłę grzewczą w urządzeniu.

Philip Morris International jest pierwszą firmą w swojej branży, która publicznie zadeklarowała, że będzie dążyć do przyszłości wolnej od dymu papierosowego. Konsekwentnie realizujemy ten cel, robiąc kolejny, ważny krok w tym kierunku. Nasza firma przechodzi transformację, stawiając na pierwszym miejscu badania naukowe i rozwijając nowe technologie. To pozwala nam tworzyć produkty bezdymne, o potencjale mniejszej szkodliwości w porównaniu z paleniem papierosów. Dlatego, we współpracy z firmą KT&G, wprowadzamy w Polsce urządzenie lil SOLID 2.0. Wierzymy, że rosnąca gama produktów bezdymnych oraz ich przystępność cenowa, pozwolą 8 milionom polskich palaczy ułatwić i przyspieszyć ich decyzję o przejściu z papierosów na takie właśnie produkty, jeśli nie rzucają oni palenia. Byłoby to korzystne dla samych palaczy, dla społeczeństwa i dla zdrowia publicznego – mówi Michał Mierzejewski, Prezes Zarządu Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie.

Koncern ma się czym pochwalić: IQOS – jego flagowy produkt bezdymny, który dostępny jest na ponad 70 rynkach na świecie – sprawił, że już ponad 14,9 mln osób zaprzestało palenia papierosów.

Philip Morris International chce, by do 2025 roku było to już 40 mln. Dzięki poszerzeniu oferty o lil Solid 2.0 z pewnością uda się osiągnąć ten cel. Pamiętajcie jednak, że choć podgrzewacze tytoniu są znacznie lepsze od papierosów, to najlepsze jest całkowite zerwanie z nałogiem.

SURPRISE