Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Na rynek wchodzi wino dla kotów. Czy to koniec samotnych wieczorów z kieliszkiem?

Nie lubisz pić w samotności? Problem rozwiązany! Teraz możesz kupić wino dla swojego kota i cieszyć się smakiem trunku w najlepszym towarzystwie.
.get_the_title().

Samotny wieczór spędzony z kieliszkiem wina to nie zawsze znak obwieszczający klęskę poniesioną na polu życia towarzyskiego. Jeśli jednak konsumpcja alkoholu w towarzystwie lustra bądź telewizora przyprawia was o dreszcze, powinniście zapoznać się z ofertą firmy Apollo Peak, która znalazła rozwiązanie tego problemu. Firma produkuje specjalne wino dla kotów, dzięki któremu samotni miłośnicy futrzaków będą mieli z kim wznieść toast.

Alkohol jest oczywiście bardzo niebezpieczny dla zwierząt, ale właściciele kotów, którzy zdecydują się kupić wino Apollo Peak, nie muszą się niczego obawiać.

Napoje produkowane przez firmę Apollo Peak są bezpieczne i pozbawione procentów.

Trunek stworzony został na bazie kocimiętki i organicznego soku z buraków, by jak najwierniej przypominał prawdziwy alkohol.

Założyciel Apollo Peak twierdzi, że jego produkt zyskał aprobatę lokalnych weterynarzy. Jednak, jeśli chcecie uraczyć kota tym szlachetnym trunkiem, warto skonsultować się wcześniej z lokalnym lekarzem weterynarii i upewnić się, że waszemu futrzanemu przyjacielowi na pewno nic nie grozi.

W ofercie Apollo Peak znajdują się dwa rodzaje wina: czerwone – 'Pinot Meow’ oraz białe 'Moscato’. Cena za butelkę wynosi niecałe 12 dolarów. Produkty można zamawiać za pośrednictwem strony internetowej www.apollopeak.com

SURPRISE