Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Naukowcy ustalili, w jakim wieku jest się za starym na to, żeby chodzić do klubów

Najnowsze badania bezwzględnie wskazały wiek, w którym człowiek powinien przestać chodzić do klubów. Kiedy zatem powinniśmy przestać się bawić?
.get_the_title().

Badacze dowiedli, że 37 lat to wiek, w którym jesteśmy już za starzy na clubbing. Ta prognoza została stworzona na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród brytyjskich trzydziestolatków przez Currys PC World. Okazało się, że już w wieku 31 lat ankietowani preferowali siedzenie przed telewizorem, a jako wymówkę podawali złą pogodę, koszty związane z wyjściem na miasto czy obawy przed silnym kacem.

Dla przepytanych trzydziestolatków clubbing wiązał się także z uciążliwą koniecznością wystrojenia się czy zamówienia taksówki.

W wyniku tych przeciwności losu respondenci zamiast parkietu wybierali leżenie na kanapie i przeglądanie Instagrama. Naukowcy wskazali właśnie na technologię jako winną lenistwa trzydziestolatków. Dostęp do konsol czy wysokiej jakości filmów skutecznie zatrzymuje ludzi w domu. Jesteśmy ciekawi, jak na tę informacje zareagowali polscy 70-latkowie, którzy kilka lat temu temu bawili się w londyńskim Fabric.

SURPRISE