Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nie możesz wytrzeźwieć po weekendzie? W Warszawie działa Kac Doktor

Pogotowie na kaca nie jest tanie, jednak obiecuje postawienie pacjenta na nogi w ciągu 2-3 godzin.
.get_the_title().

Nie możesz wytrzeźwieć po weekendzie? Nie pomaga ani cola ani cheeseburger, a czeka cię ważne spotkanie? Może warto w takim wypadku zamówić karetkę. Nie chodzi oczywiście o zwykły ambulans, bo taka „przyjemność” zakończyłaby się sporym mandatem, a o Kac Doktora, który od jakiegoś czasu działa na terenie Warszawy.

Źródło zdjęcia: Kac Doktor Facebook

Cały zespół Kac Doktor liczy 5 osób, są wśród nich zarówno lekarze jak i ratownicy medyczni.

Pogotowie dyżuruje 24 godziny na dobę i obiecuje dojazd w 45 minut od zamówienia. Podczas wizyty domowej pacjent dostaje kroplówkę, która w ciągu maksymalnie 3 godzin postawić go ma na nogi. W podstawowym pakiecie podawany jest dożylnie litr elektrolitów, leki przeciwbólowe oraz przeciwwymiotne. Można jednak poszerzyć go o dodatkowe leki relaksacyjne, duże dawki witamin, magnezu i innych substancji o działaniu detoksykacyjnym.

Pomimo iż usługa Kac Doktór nie należy do tanich (ceny wahają się od 450 do 800 zł), właściciel nie narzeka na brak zainteresowania. Telefony dzwonią całą dobę. Bardzo często wyjeżdżamy do pacjentów w środku nocy i o świcie. Zapotrzebowanie na nasze usługi jest tak duże, że często wszyscy nasi pracownicy dyżurują w pełnym składzie – podkreśla doktor Tomasz Hendzel, założyciel firmy.

Tekst: AC
Źródło: money.pl

SURPRISE