Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Odkryj swój G-NIUS. Znajdziesz na to czas z zegarkiem G-SHOCK

Rozwój każdej pasji wymaga sporego nakładu czasu, który dziś jest najcenniejszym towarem. Niestety nieubłaganie prze on do przodu i choć mówi się, że czas to pieniądz, nie można go kupić nawet za grube miliony. Całe szczęście możemy kontrolować to, w jaki sposób ten czas spożytkujemy. A z nowym G-SHOCK będzie to dużo łatwiejsze.
.get_the_title().

Zegarek można potraktować jako zwykły gadżet, który nosimy na nadgarstku, żeby wiedzieć, którą mamy godzinę. Dla niektórych jest on dopełnieniem stylu i wskazówką dla ludzi wokół, że mają do czynienia z konkretnym człowiekiem, bo każdy zegarek jest skierowany do pewnej określonej grupy ludzi. Jednak najbardziej wymagające osoby potrzebują urządzenia, które stanie się dla nich prawdziwym towarzyszem, bez którego nie wyjdą z domu.

Niezbędnym atrybutem zapaleńców i pasjonatów z pewnością jest zegarek G-SHOCK, który jest zawsze tam, gdzie jego właściciel – bez względu na miejsce, w którym aktualnie się znajduje. Niezależnie, czy będzie to wyprawa w góry, zwiedzanie morskich głębin, przemierzanie na nartach śnieżnych szczytów lub babranie się w błocie. G-SHOCK da radę sprostać wszystkim tym wyzwaniom, podobnie jak orędownicy ekstremalnych przygód.

G-SHOCK to kultowa i uznana marka, która od niemal 40 lat nieustannie wyznacza trendy i cieszy się uznaniem kolekcjonerów.

Najnowsza kampania marki G-SHOCK skupia się na ekstremalnych zajawkowiczach, którzy nie boją się kolejnych wyzwań. Towarzyszące jej hasło FIND YOUR G-NIUS to motywujące Call To Action odnoszące się do aktywnej postawy życiowej. Można odbierać je jako zachętę do odnalezienia swojego wewnętrznego geniuszu. To nowoczesna parafraza sentencji 'follow your dreams’, która mgliste pojęcie marzeń zastępuje konkretnym i mocnym zasobem, jakim jest inteligencja i hart ducha.

Te cechy charakteryzują prawdziwych mistrzów, którzy uporem i konkretnymi rezultatami udowadniają, że przy odpowiednim zarządzaniu czasem można osiągnąć wiele tak jak Kikuo Ibe, twórca G-SHOCKA. Jego wytrwałość, praca i zaangażowanie w 1983 roku zaowocowało stworzeniem pierwszego zegarka z serii, którym był G-SHOCK DW-5000C-1A.

Prawdziwych zwycięzców cechuje upór. Ale to nie jedyna cecha mistrzów. Każdy z nich ma w sobie wewnętrzny geniusz nastawiony na szukanie rozwiązań. W razie napotkanych przeszkód jak GPS znajdują nową drogę do celu. I przede wszystkim nigdy się nie poddają.

Dziś zegarki marki G-SHOCK są atrybutem pasjonatów, którzy nieustannie znajdują w sobie iskrę do podejmowania wyzwań, żyją na własnych zasadach i przeszkody zmieniają w szanse. Wszystkich tych, którzy swoje cele osiągają dzięki wytrwałości i wierze w swoje możliwości.

Wśród takich osób znalazła się czwórka wybitnych Polaków: Bartłomiej Przedwojewski – mistrz świata biegów górskich, Tomasz Kurczaba – fotograf i podróżnik ekstremalny oraz Hubert Zieliński i Kuba Pachowicz (Hubi x Kubi), którzy tworzą kolektyw sportowców ekstremalnych.

Bartek jest byłym strażakiem, znanym głównie dzięki niezwykłym wynikom w skyrunningu. Jego spektakularne zwycięstwa zagwarantowały mu pozycję jednego z najlepszych polskich zawodników w tej dziedzinie. Słynie z niesamowitej waleczności. Nie kalkuluje, biega od początku bardzo mocno, na granicy swoich fizycznych możliwości, a na mecie jest zawsze najbardziej wycieńczonym zawodnikiem ze stawki.

Walka z samym sobą, pokonywanie słabości… To było coś, z czym bardzo chciałem się zmierzyć – mówi Bartek.

Sport dla Bartka to nie tylko pasja, ale również sposób na życie, dzięki któremu Bartek znalazł się w gronie najlepszych biegaczy górskich na świecie. Trudny i wymagający teren, długi trening oraz przebywanie w górach – to tylko niektóre z powodów, dla których wybrał zegarki G-SHOCK G-SQUAD. Poza treningami Bartek działa w Ochotniczej Straży Pożarnej, gdzie towarzyszy mu jeden z przedstawicieli linii MASTER OF G.

Tomek odbył niezliczoną ilość podróży, w tym w takie miejsca jak Antarktyda, Tanzania czy Islandia. Jego pasją jest fotografia, a swoje wyprawy relacjonuje na Instagramie. Każdą wolną chwilę przeznacza na eksplorację nowych zakątków Ziemi.

Podążanie swoją drogą – swoją, czyli zdecydowanie inną niż wszyscy. To był mój cel od zawsze – opowiada Tomek.

Fotograf-podróżnik wielokrotnie uczestniczył w polarnych ekspedycjach. Każdego roku stawia sobie nowe wyzwania – jednym z ostatnich był pobyt w całkowitej polarnej izolacji przez 513 dni. Zegarki G-SHOCK to od dawna stały element jego wyposażenia, a obecnie jego G-kolekcję wzbogaciła się o dwie nowe linie – MASTER OF G i G-SHOCK EXCLUSIVE.

Hubi i Kubi są akrobatami i miłośnikami zimowych sportów ekstremalnych. Jako narciarze freestylowi wykonali 3 tricki, których nikt na świecie do dziś nie potrafi powtórzyć. Nagrywają oni te niesamowite wyczyny, tworząc filmy o swoich niepowtarzalnych przygodach.

Naszą zajawką jest życie. A życie to sport – mówią.

Poznali się w wieku 17 lat i od tamtej pory tworzą ekstremalny duet, który mówi ‘tak’ na każdy, nawet najbardziej zwariowany pomysł. Akrobatyka, skoki z klifów czy narciarstwo freestylowe to jedynie kilka przykładów z ich sportowego portfolio. Ich zegarki muszą być równie wytrzymałe i gotowe do sprawdzenia się w każdych warunkach, dlatego wybrali G-SHOCK ORIGINAL oraz G-STEEL.

G-SHOCK G-SQUAD doskonale sprawdza się w warunkach treningowych. Linia wyposażona jest w funkcje przydatne do ćwiczeń: optyczny czujnik tętna, akcelerometr oraz czujniki wykrywające ciśnienie atmosferyczne i temperaturę. Funkcja GPS pozwala mierzyć dystans biegu, prędkość oraz tempo. Funkcja pomiaru pułapu tlenowego może być używana jako wskaźnik poprawy wytrzymałości podczas biegania.

MASTER OF G to linia przeznaczona do użytku w ekstremalnych warunkach. Zastosowanie w obudowie włókna węglowego o wysokiej sztywności zapobiega uszkodzeniom, zapewniając wysoki poziom szczelności i odporności na wstrząsy, co czyni produkty tej linii zegarkami nie do zniszczenia. Oprócz możliwości łatwego korygowania czasu za pomocą dedykowanej aplikacji G-SHOCK, znajdziecie w nich wiele innych przydatnych funkcji, w tym Mission Log, który automatycznie rejestruje w aplikacji dane dotyczące wysokości uzyskane z zegarka i dane trasy uzyskane ze smartfona. Dodatkowo wyposażone są w kompas, wysokościomierz/barometr, czytnik temperatury i krokomierz.

G-SHOCK EXCLUSIVE to absolutne dzieło sztuki. Limitowane, luksusowe, wstrząsoodporne czasomierze, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Zasilane energią słoneczną, wyposażone w funkcję Bluetooth®, mają możliwość rozszerzenia funkcjonalności dzięki synchronizacji z aplikacją mobilną G-SHOCK Conneted. Zastosowanie wysoce przezroczystego kryształu szafirowego szkła i delikatne grawerowanie czynią zegarki tej linii atrybutem sportowych i biznesowych spotkań.

SURPRISE