Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Odwiedź CoffeeA7 i zdobądź to, czego każdy homebarista potrzebuje

Gwarantujemy, że w CoffeeA7 każdy wielbiciel kawy znajdzie wszystko to, czego szuka. Mowa o najlepszych mieszankach kawy speciality oraz akcesoriach do ich parzenia.
.get_the_title().

Sklep internetowy CoffeeA7 to miejsce dla osób ceniących szlachetny smak i najwyższa jakość. Wszystko zaczęło się od kawy i od spotkania. Dopiero potem zrodził się pomysł na kawowo-herbaciany koncept, który zaspokoi potrzeby klientów. Na stronie możecie znaleźć również bogatą ofertę wyjątkowych herbat z różnych zakątków świata, natomiast my skupimy się na tym, co z pewnością przyda się do parzenia kawy we własnym domu.

Jak mówi CoffeeA7: „Kawa łączy” i często jest nieodłącznym elementem spotkań.

Dobrze zaopatrzyć się najpierw w dobre ziarna, których w CoffeeA7 nie brakuje. Marka ma w ofercie m.in. wyrafinowane kawy Lot61 pochodzące z Peru, Etiopii czy Gwatemali, nadające się zarówno do espresso, jak i kaw mlecznych. Jest także kawa bezkofeinowa.

źródło: coffeea7

Wszystkie kawy Lot61 są etycznie pozyskiwane i pochodzą z gospodarstw, które dbają o środowisko.

Wśród mieszanek kaw speciality możecie znaleźć także kawy z niemieckiej palarni 19 grams, które będą idealne do parzenia w ekspresie, kawiarce oraz aeropressie. Spory wybór pozwoli wam znaleźć tę odpowiadającą waszym profilom smakowym.

Gdy macie już dobraną kawę, czas skupić się na akcesoriach do jej przygotowania.

źródło: coffeea7

Jeśli myślicie o spróbowaniu alternatywnych metod parzenia, koniecznie zaopatrzcie się w młynek do kawy, który pozwoli wam na zmielenie ziaren, np. ręczny marki Hario. Jest solidne wykonany i ma ładny, minimalistyczny design.

Zmielona kawa potrzebuje jeszcze sprzętu, który ziarna przemieni w aromatyczny napar. Tutaj wszystko zależy od was. Możecie wybrać najszybszą i najprostszą opcję parzenia, czyli kawiarkę. My bardzo lubimy tę marki Bialetti. Zajmuje niewiele miejsca i śmiało można zabrać ją ze sobą w podróż.

Natomiast jeśli stawiacie na metody przelewowe, polecamy zaopatrzyć się w ceramiczny dripper do kawy ORIGAMI.

zdjęcie: coffeea7

Wykonany jest z porcelany Mino, jednej z prestiżowych ceramik w Japonii. Dripper dostępny jest w wielu kolorach oraz rozmiarach, co pozwala na zaparzenie od 1 do 4 filiżanek kawy.

Chemex przyda się wam, jeśli będziecie chcieli jednorazowo zaparzyć większą ilość kawy. W Coffee A7 znajdziecie taki na 6 bądź 10 filiżanek.

Mając dobrej jakości kawę, młynek oraz sprzęt do parzenia, homebaristą będzie mógł stać się każdy!

Odwiedźcie sklep CoffeeA7. Koncept tworzony jest w nurcie #lesswaste, więc wspierając ich nie ingerujecie w środowisko.

Tekst: Marta Mankiewicz

SURPRISE