Orgazm w 60 sekund? Z nim to możliwe!

Orgazm w 60 sekund lub mniej? Dla kobiet, które nigdy nie szczytowały, takie zapewnienia mogą wydawać się zbyt piękne, aby były prawdziwe. A to doświadczenie jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Sekret to precyzyjna stymulacja soniczna, która skoncentrowana jest na centrum kobiecej przyjemności – łechtaczce.
.get_the_title().

Brak orgazmu podczas masturbacji lub seksu partnerowanego bywa bardzo frustrujący. Z tego powodu wiele kobiet, zniechęconych bezowocnymi próbami, postawiło krzyżyk na swojej przyjemności. Niesłusznie! Okazuje się, że istnieją gadżety erotyczne, które umożliwiają lub znacznie ułatwiają szczytowanie. Są nimi stymulatory soniczne – akcesoria, które od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kobiet na całym świecie.

Stymulator soniczny – czym jest?

Wśród klasycznych gadżetów erotycznych, takich jak wibratory czy dilda, stymulatory soniczne wciąż wydają się czymś nowym i nieznanym. Większość kobiet wie, jakich doznań mogą się spodziewać, sięgając po tradycyjny masażer. Stymulacja soniczna wciąż jednak pozostaje dla nich zagadką – zwłaszcza że zabawki nowej generacji nie przypominają niczego, co zazwyczaj można znaleźć na sklepowych półkach.

Kiedy kilka lat temu na rynku pojawiły się pierwsze stymulatory soniczne Sona i Sona Cruise marki Lelo, wiele osób zastanawiało się, na czym polega ich sekret. Okazało się, że nowe akcesoria wyposażono w wewnętrzną membranę, która zasysając powietrze, porusza się w bardzo szybkim tempie, wysyłając delikatne impulsy w kierunku clitoris.

Wewnętrzny mechanizm zabawki nie wibruje, a jego działanie jest praktycznie… bezdotykowe.

Oprócz stałych modułów można korzystać też z rytmicznych pulsacji. Niedawno została wprowadzona druga generacja tych ekskluzywnych gadżetów.

Dlaczego stymulacja soniczna jest skuteczna?

Stymulatory soniczne mają niemal stuprocentową skuteczność w wywoływaniu orgazmów. Oznacza to, że prawie każda kobieta, która sięgnęła po Sonę 2 lub Sonę 2 Cruise, szczytowała – niezależnie od wieku czy wcześniejszych doświadczeń seksualnych. Ten imponujący wynik to zasługa opatentowanej technologii SenSonic, która za sprawą bardzo skoncentrowanych fal dźwiękowych oddziałuje nie tylko na żołądź łechtaczki, ale dociera też do jej wewnętrznej struktury. Orgazmy są więc nie tylko możliwe, ale też znacznie głębsze.

Ponieważ stymulacja jest tak intensywna, większość użytkowniczek deklarowała, że dojście na szczyt zajmowało im około minuty, a nawet krócej!

Sona 2 i Sona 2 Cruise marki Lelo to jedne z najczęściej kupowanych gadżetów – wyznają właściciele warszawskiego Salonu Zmysłów Secret Place. – Mieliśmy klientki, które najpierw kupiły gadżet dla siebie, a potem wracały po kolejny dla przyjaciółki, a nawet siostry. Dzięki różnym intensywnościom stymulacji „soniki” są idealną zabawką zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych użytkowniczek, a wieść o ich skuteczności roznosi się bardzo szybko.

Jak używać sonicznych gadżetów erotycznych?

Sesję ze stymulatorem sonicznym najlepiej zacząć od odpowiedniego nawilżenia, sięgając po wodny lubrykant, a następnie zbliżyć otwór do łechtaczki. Kobiety, które preferują delikatne pieszczoty lub mają wrażliwe łechtaczki, powinny rozważyć trzymanie gadżetu nad łechtaczką, nie przykładając go do ciała. Miłośniczki mocnych wrażeń mogą zaś od razu przycisnąć dyszę gadżetu do wulwy.

Niektóre kobiety twierdzą, że z Soną 2 szczytują… zbyt szybko. To prawda, ze stymulatorem sonicznym łatwo o szybki orgazm, ale przyjemność będzie znacznie większa, kiedy zdecydujesz się na swego rodzaju „grę wstępną” z samą sobą – podpowiada Natalia Grubizna, autorka bloga Proseksualna.pl. – Posmaruj więc łechtaczkę dużą ilością lubrykantu na bazie wody i zacznij od niższych poziomów intensywności, stopniowo zwiększając moc – aż do imponującego finiszu!

Akcesoria soniczne mogą też być używane w parze.

Wystarczy przekazać gadżet drugiej osobie i pozwolić, aby to ona operowała Soną, doprowadzając partnerkę na szczyt. Zabawka zapewni też dodatkową stymulację podczas seksu penetracyjnego. Dzięki opływowej formie wygodnie mieści się między dwoma ciałami.

Sona 2 czy Sona 2 Cruise?

Wybór stymulatora sonicznego może być nie lada wyzwaniem. Czym różnią się dostępne modele akcesoriów Lelo?

Choć obydwie wersje Sony 2 działają na tej samej zasadzie, wariant Cruise zachowuje w rezerwie dodatkowe 20 proc. mocy, uwalnianej, kiedy intensywność stymulacji się zmniejsza, na przykład podczas mocniejszego dociskania gadżetu do ciała. Kobiety, które lubią naprawdę intensywne pieszczoty łechtaczki, powinny zdecydowanie sięgnąć po model Cruise.

Stymulator soniczny – najlepszy przyjaciel kobiet

Gadżety soniczne nie bez powodu są jednymi z najczęściej wybieranych i polecanych gadżetów erotycznych. Ich elegancka forma i skuteczność sprawiają, że są wspaniałymi dodatkami do życia seksualnego. Za ich sprawą wiele kobiet doświadczyło nie tylko pierwszego szczytowania, ale też orgazmu wielokrotnego czy… mokrego, tryskającego orgazmu.

To akcesoria, które już odmieniły życie erotyczne wielu kobiet, udowadniając, że maksymalna satysfakcja seksualna i nowe doświadczenia erotyczne są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Natalia Grubizna – autorka bloga proseksualna.pl, sekspertka, nauczycielka przyjemności. Prowadzi podcast „nat & seks”. Od wielu lat związana z branżą gadżetów erotycznych.

SURPRISE