Oto lista najseksowniejszych zawodów według Tindera

Zastanawialiście się kiedyś, jakimi kryteriami kierują się użytkownicy aplikacji randkowych przy doborze partnerów? Oprócz zdjęć istotne bywa wykształcenie czy profesja. Przedstawiciele jakich zawodów cieszą się największym powodzeniem? Oto zestawienie przygotowane przez Tindera.
.get_the_title().

Czy w czasach, gdy randkowanie zdominowane zostało przez aplikacje takie jak Tinder, to czym się profesjonalnie zajmujemy, ma jeszcze jakiekolwiek znaczenie? Czy profesja i wyuczony zawód mogą konkurować z tym, jak prezentujemy się na ostatnim zdjęciu z wakacji czy zmysłowym selfie przed lustrem? Badania, przeprowadzone przez twórcę Tindera udowadniają, że tak. Przedstawiciele jakich profesji są w aplikacji najczęściej przesuwani w prawo? Stworzono listę najseksowniejszych zawodów – zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Oto one.

Kobiety

1. Specjalistka ds. PR

Widziana jako kobieta pewna siebie, kreatywna, zachowująca zimną krew pod presją. Być może mężczyznom kojarzy się z bezpruderyjną Samanthą z 'Seksu w wielkim mieście’? Bez względu na powód, aprobata na Tinderze gwarantowana.

2. Projektantka wnętrz

Postrzegana jako kobieta wolna, kreatywna i stylowa. Prawdopodobieństwo wyświetlenia komunikatu 'It’s a match’ bardzo wysokie.

3. Nauczycielka

Przedstawicielki tej profesji mogą cieszyć się na Tinderze dużym powodzeniem. Umiejętność obcowania z dziećmi – być może właśnie tego mężczyźni szukają na Tinderze?

Mężczyźni

1. Pilot

Fantazje o romansach w przestworzach to coś, z czego się nie wyrasta. W pilotach kobiety pociąga ich umiejętność sterowania samolotem – coś, czym mało który facet może się pochwalić.

2. Przedsiębiorca

Zapewne nie taki staromodny właściciel malutkiej firmy, ale założyciel innowacyjnego start-upu, najlepiej z branży tech. Niezależny, wychodzący naprzeciw nowym wyzwaniom, ryzykant – kobiety najwyraźniej to kochają.

3. Lekarz

Która kobieta nie chciałaby pójść na Tinder-randkę z mężczyzną, który z taką pasją i zaangażowaniem zajmuje się innymi ludźmi, wkładając w swoją profesję całe serce? Tym, co przyciąga płeć piękną w lekarzach, jest także ich umiejętność zaangażowania się w coś na dłuższą metę – w końcu same studia medyczne to doskonały tego dowód.

SURPRISE