Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Oto nowy Samsung Galaxy S20 FE, czyli fan edition koreańskiego flagowca

Doskonały aparat, mocny procesor, wytrzymała bateria. A to wszystko taniej niż wcześniej.
.get_the_title().

Rynek smartfonów rządzi się swoimi prawami. Oferujące ogromne możliwości modele premium są np. zazwyczaj bardzo drogie, w związku z czym wiele osób decyduje się ostatecznie na produkty o słabszej specyfikacji. Dzisiejsza premiera Samsung Galaxy S20 Fan Edition to wydarzenie, które ma być odpowiedzią na ten problem.

Samsung postanowił bowiem przenieść swoją robiącą furorę i – umówmy się, dość drogą – linię Galaxy S (kojarzycie Galaxy S20 Ultra z doskonałym aparatem czy wytrzymałą baterią?) do niższej półki cenowej (niewiele ponad 3 tys. złotych), co sprawia, że flagowa seria koreańskiego giganta staje się bardziej dostępna.

I o ile firma na kompromisy poszła w zakresie ceny, o tyle, co stanowi bardzo miłe zaskoczenie, pod względem jakości już zdecydowanie mniej.

Samsung S20 FE ma bowiem posiadać niemal wszystkie zalety poprzednika, a obok wersji bazowej przygotowano go też w wariancie S20 FE 5G, w pełni dostosowanym do nowej formy przesyłu danych.

Zanim opowiemy, jakie elementy specyfikacji zaintrygowały nas najbardziej, warto też podkreślić stojącą za telefonem filozofię. Marka pozycjonuje go jako produkt dla młodych ludzi, podążających za trendami, aktywnych w social mediach, dokumentujących codzienność zdjęciami i nagraniami i, po prostu, wyrażających dzięki technologii siebie. A przede wszystkim – mających swój styl, który podkreślać ma też elegancki matowy wygląd smartfona i szereg wpadających w oko wersji kolorystycznych, w tym nawet granat, róż czy pomarańcz!

No dobrze, przejdźmy wreszcie do tego, na co czekacie pewnie najbardziej, czyli specyfikacji. Oto nasze top 5 rozwiązań zaimplementowanych do Samsung Galaxy S20 FE.

1. Rewelacyjny aparat fotograficzny.

Jak na tę półkę cenową, możliwości oferowane w nowym smartfonie Samsung imponują. Mamy tu potrójny tylny aparat w wersji 30x Space Zoom oraz 3x Optical Zoom, zaś aparat przedni dysponuje rozdzielczością 32 MP. Zaimplementowano również m.in. funkcję „jedno ujęcie”, a całość korzysta też z pomocy sztucznej inteligencji przy stabilizacji obrazu dla jak najlepszych kadrów. Dzięki zastosowaniu dużych matryc z technologiami tetra-binning oraz przetwarzania wielu klatek, możliwe jest wykonanie jeszcze bogatszych i pełnych życia zdjęć, nawet przy słabym oświetleniu.

2. Procesor Snapdragon 865 dostępny w modelu obsługującym 5G

Ten wydajny i energooszczędny procesor to pierwsze w historii serii Galaxy S aż tak mocne urządzenie. Tym samym można być spokojnym o płynne działanie smartfona i aplikacji – nawet tych wymagających. Dodatkową podpórką jest 6 lub 8 GB RAM-u.

3. Zadowalająca częstotliwość odświeżania i wielkość ekranu

Odświeżanie ekranu na poziomie 120 Hz powinno zapewnić komfortowe korzystanie z urządzenia i brak lagów podczas przeglądania treści. Ekran DYNAMIC ALOED ma ponadto 6,5 cala, więc absolutnie wystarczająco, by wszelkie seanse filmów czy seriali były w pełni satysfakcjonujące.

4. Pojemna bateria

4500 mAH stanowi gwarant korzystania ze smartfona przez cały dzień nawet przy intensywnej eksploatacji. Istnieje też możliwość szybkiego, a także bezprzewodowego ładowania.

5. Gadżety, urozmaicenia

Możliwość połączenia ze smartwatchem. Frajda z płynnego korzystania z gier (np. na Xbox Game Pass Ultimate). Ochrona przed wodą i kurzem. Wszystkie te detale, wraz z powyższą bazą, składają się na wyjątkowe urządzenie.

A pierwsza szansa już dziś! Przedsprzedaż Samsung Galaxy S20 FE rusza 23 września, od godziny 16.00, na stronie samsung.com i ma trwać do 1 października. Dla osób, które z niej skorzystają, firma przygotowała różne dodatkowe prezenty.

SURPRISE