Panowie, jeśli uważacie, że bukiet kwiatów na Dzień Kobiet jest oklepany, spójrzcie na ten z… KFC

Drodzy Panowie, jeśli wasza wybranka darzy miłością nie tylko was, ale i kurczaki z KFC, to w tym roku zdecydowanie możecie zrobić jej dzień, a w zasadzie to Dzień Kobiet.
.get_the_title().

KFC zaskakuje po raz kolejny. W zeszłoroczne Walentynki rozdawało limitowane skarpetki w kurczaki, a w tegoroczne święto kobiet zachęca do złożenia niecodziennego bukietu. Co tam bukiety z żelków i cukierków, o tych z goździków też zapominamy, bo one mogą iść w parze tylko z cielistymi rajstopami, które przyznajcie sami – są trochę mało seksi.

A bukiet z chrupiących stripsów w panierce wprost z KFC?

Ten wyróżni się z pewnością i zostanie zapamiętany na wieki. W dodatku panowie mogą dostać dodatkowe plusy za niebywałe zdolności manualne i podarowanie własnoręcznie zrobionego prezentu. Własnoręcznie, bo KFC wcale nie idzie na łatwiznę i nie namawia do kupna gotowca.

Cała zabawa polega na samodzielnym ułożeniu kurczakowego bukietu. Ale spokojnie, z pomocą przychodzi profesjonalna instrukcja, o którą zadbało KFC.

źródło: mat. prasowe KFC
źródło: mat. prasowe KFC

“Nie masz pomysłu na prezent dla swojej kobiety a kolejka w kwiaciarni za długa? Kup kurczaka i… do it yourself! Prościej, szybciej i smaczniej już nie będzie. Z naszą instrukcją obsługi efekt WOW gwarantowany.”

źródło: mat. prasowe KFC
źródło: mat. prasowe KFC
źródło: mat. prasowe KFC

Kupując w KFC niezbędny do wykonania bukietu ze stripsów kubełek 11/11 (11 stripsów i 11 hot wingsów), panowie dostają zawczasu też własne 11 hot wingsów na posilenie się podczas pracy. Prawda jest taka, że to też na wypadek, gdyby głodna wybranka z wrażenia zjadła cały bukiet sama.

Nic dziwnego, najlepszy prezent to przecież ten, który można zjeść! Także co panowie, podejmujecie wyzwanie?

źródło: mat. prasowe KFC

Zdjęcia: materiały prasowe

SURPRISE