Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Panowie, jeśli uważacie, że bukiet kwiatów na Dzień Kobiet jest oklepany, spójrzcie na ten z… KFC

Drodzy Panowie, jeśli wasza wybranka darzy miłością nie tylko was, ale i kurczaki z KFC, to w tym roku zdecydowanie możecie zrobić jej dzień, a w zasadzie to Dzień Kobiet.
.get_the_title().

KFC zaskakuje po raz kolejny. W zeszłoroczne Walentynki rozdawało limitowane skarpetki w kurczaki, a w tegoroczne święto kobiet zachęca do złożenia niecodziennego bukietu. Co tam bukiety z żelków i cukierków, o tych z goździków też zapominamy, bo one mogą iść w parze tylko z cielistymi rajstopami, które przyznajcie sami – są trochę mało seksi.

A bukiet z chrupiących stripsów w panierce wprost z KFC?

Ten wyróżni się z pewnością i zostanie zapamiętany na wieki. W dodatku panowie mogą dostać dodatkowe plusy za niebywałe zdolności manualne i podarowanie własnoręcznie zrobionego prezentu. Własnoręcznie, bo KFC wcale nie idzie na łatwiznę i nie namawia do kupna gotowca.

Cała zabawa polega na samodzielnym ułożeniu kurczakowego bukietu. Ale spokojnie, z pomocą przychodzi profesjonalna instrukcja, o którą zadbało KFC.

źródło: mat. prasowe KFC
źródło: mat. prasowe KFC

„Nie masz pomysłu na prezent dla swojej kobiety a kolejka w kwiaciarni za długa? Kup kurczaka i… do it yourself! Prościej, szybciej i smaczniej już nie będzie. Z naszą instrukcją obsługi efekt WOW gwarantowany.”

źródło: mat. prasowe KFC
źródło: mat. prasowe KFC
źródło: mat. prasowe KFC

Kupując w KFC niezbędny do wykonania bukietu ze stripsów kubełek 11/11 (11 stripsów i 11 hot wingsów), panowie dostają zawczasu też własne 11 hot wingsów na posilenie się podczas pracy. Prawda jest taka, że to też na wypadek, gdyby głodna wybranka z wrażenia zjadła cały bukiet sama.

Nic dziwnego, najlepszy prezent to przecież ten, który można zjeść! Także co panowie, podejmujecie wyzwanie?

źródło: mat. prasowe KFC

Zdjęcia: materiały prasowe

SURPRISE