Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

PlayStation 5 może nawet czterokrotnie przewyższyć swojego starszego brata

Z nieoficjalnych informacji wynika, że PlayStation 5 może generować aż cztery razy lepsze wyniki niż konsola poprzedniej generacji. Podobne rezultaty osiągają nowoczesne komputery osobiste.
.get_the_title().

Era PlayStation 4 powoli dobiega końca, a na horyzoncie znajduje się już kolejna odsłona. Przedstawiciele Sony deklarowali, że nowe urządzenie zawiesi poprzeczkę bardzo wysoko. Co ciekawe, wszystkie dotychczasowe przesłanki potwierdzają śmiałe zapewnienia japońskiej korporacji. W maju ukazał się film przedstawiający porównanie prędkości ładowania na obu wspomnianych konsolach.

PS4 Pro potrzebowało 8 sekund, aby wczytać główne menu. Z kolei PS5 wykonało tę samą operację w ciągu niecałej sekundy.

W sieci pojawiły się już kolejne komunikaty wieszczące sukces nowego urządzenia. Najświeższe rewelacje zagościły na Twitterze. Użytkownik APISAK, słynący z przecieków na temat wyczekiwanego sprzętu, zaprezentował wyniki swoich testów w programie 3DMark.

PlayStation 4 w klasycznej wersji osiągnęło wynik na poziomie 5 tysięcy punktów. PlayStation 5 przekroczyło próg 20 tysięcy.

Z pozoru rezultaty wydają się imponujące, ale eksperci studzą entuzjazm fanów. Wykorzystany program został zaprojektowany do sprawdzania osiągów komputerów osobistych. Wynik wygenerowany na konsoli wcale nie musi być miarodajny.

Źródło: Eurogamer

Autor: JN

SURPRISE