Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Poduszkowy roboKOT jako alternatywa dla prawdziwego czworonoga? Czego to ludzie nie wymyślą…

Minimum opieki, maksimum bliskości – czy japońska poduszka merdająca ogonkiem podbije serca kociarzy?
.get_the_title().

Posiadanie kota wiąże się z ogromem radości, ale i dużą liczbą obowiązków. Dla wielu osób to właśnie ten ostatni czynnik stanowi główną przeszkodę w podjęciu decyzji o przygarnięciu czworonoga. Podobnie jak poczucie, że regularne zostawianie stęsknionego zwierzaka na wiele godzin samego to kiepski pomysł. Jeśli dotyczą was takie dylematy, z pomocą postanowiła pospieszyć firma Yukai Engineering ze swoim produktem o wdzięcznej nazwie Quoobo.

Quoobo to specjalnie zaprojektowana… merdająca poduszka, która zachowuje się jak prawdziwy kot, a swój uroczy ogonek wprawia w ruch, gdy jest głaskana.

Obcowanie z nią nie tylko dostarcza frajdy i złudzenia przebywania z realnym zwierzęciem, ale ma też walor terapeutyczny i uspokajający. Jest nie tylko rozczulającym gadżetem – ponoć już kilka minut głaskania Quoobo znacząco redukuje stres i niepokój. Jak wygląda dość osobliwa, urocza kampania marketingowa poduszki, możecie zobaczyć na poniższym filmie:

Poduszka jest polecana osobom, które są wiecznie zapracowane i chociażby ludziom starszym, którzy nie czują się już na siłach opiekować prawdziwym pupilem.

Jak myślicie, czy produkt ma szansę na masową skalę przyjąć się na rynku czy trzeba go raczej traktować w kategoriach kolejnej barwnej ciekawostki z Dalekiego Wschodu?

fot. fr.ign.com

Tekst: WM

SURPRISE