Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Polski He-Man wdrapał się na szczyt krakowskiego szkieletora

Pamiętacie He-Mana, obrońcę zamku Posępnego Czerepu? Teraz ma nowe zajęcie. Wspinanie się po najwyższych konstrukcjach w waszej okolicy.
.get_the_title().

Być może niewiele mówi wam dziś nazwisko Marcin Banot. Być może nie powstała o nim żadna bajka ani godziwy reportaż w profesjonalnej telewizji. Jednak mimo to, Banot to współczesny superbohater, którego niezwykłą mocą jest pokonywanie wysokości na konstrukcjach, które od samego patrzenia mogą powodować ciarki na plecach.

BNT był już w wielu miastach. Szczególnie upodobał sobie rodzinny Śląsk, który do tej pory mógł podziwiać ze szczytu Diabelskiego Młyna w śląskim wesołym miasteczku, z najwyższego punktu szybu Krystyna, a także z dźwigu w Jaworznie o wysokości 180 metrów. W zeszłym roku pojechał do Niemiec, gdzie wspiął się na wysokość 363 metrów, pokonując po drodze konstrukcję masztu radiowego. Całość można zobaczyć w filmikach nagrywanych przez Banota, o trafnym tytule „Coraz bliżej nieba”. Tym razem człowiek-pająk, jak go niektórzy nazywają, postanowił odwiedzić południe Polski i zmierzyć się z najsłynniejszym budynkiem w Krakowie.

Stojąc na szczycie Szkieletora, BNT udowadnia, że superbohaterowie istnieją naprawdę.

Dla niedowiarków nakręcił video, w którym staje się współczesnym He-Manem. Ma świetlisty miecz, misję i potężną supermoc do pokonywania Szkieletora i własnych granic.

Marcin Banot nie jest jedynym herosem na wysokościach. Z pewnością słyszeliście o rosyjskiej modelce, blogerce i superbohaterce Angeli Nikolau, która wspina się bez zabezpieczenia na najwyższe budynki świata, a potem wszystko uwiecznia na zdjęciach i wrzuca na Instagrama. Ryzykowanie życia dla sławy? Bezmyślne hobby? Głupota? A może nietypowa pasja i potrzeba adrenaliny, która sprawia, że te osoby czują, że żyją. Herosi nie siedzą na kanapie. Wolą siedzieć tam, gdzie nie dotrze większość z nas. Tak jak Batman, Spiderman, Iron Man, Superman i He-Man. Banot-man zdecydowanie jest jednym z nich.

This city I remembered by beautiful sunsets and sunrises when the streets empty and sun gently lie on the architecture of Paris. _______________________ Этот город мне запомнился именно своими закатами и рассветами,когда на улицах мало шумных людей и солнышко мягко ложится на архитектуру Парижа .#effeltower #effel_tower #paris #paris #frans #париж #mfw #pfw #pfw18 #olympys_ru #travel #traveling #vacation #visiting #instatravel #instago #instagood #trip #holiday #photooftheday #fun #travelling #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel

Post udostępniony przez A N G E L A N I K O L A U (@angela_nikolau)

Tekst: MW

SURPRISE