Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Potrzebujesz odrobiny prywatności lub marzy ci się noc pod namiotem, ale bez komarów, wilków i spółki? To rozwiązanie jest dla ciebie

Spora część społeczeństwa krzywo patrzy na osoby spędzające całe dnie w łóżku. Jednak patrząc na ten namiot, samozwańczym coachom powinno zabraknąć argumentów! A jeśli nie, to możecie się tam od nich po prostu schować.
.get_the_title().

Na rynku pojawiło się kolejne rozwiązanie spod znaku: „Czego to ludzie nie wymyślą?”. Chodzi o tzw. indoor privacy tents, czyli namioty do użytku domowego, które mają zapewnić klientom możliwość stworzenia swojej prywatnej przestrzeni w większym pomieszczeniu.

Rozkłada się je na łóżku, czyli nie tylko nie zajmują dodatkowego miejsca w mieszkaniu, ale sprawiają, że nie trzeba opuszczać swojego królestwa, strefy komfortu i najukochańszej miejscówki na Ziemi w jednym!

Producenci twierdzą, że namioty idealnie nadają się do wykorzystania chociażby w akademikach – niekiedy bywa tam dość tłoczno, a czasem po prostu nie odbieramy na tych samych falach z naszym współlokatorem. Powinny sprawdzić się również w pokojach dzielonych przez rodzeństwo. Rodziny się przecież też nie wybiera!

Fot. BESTEN via Amazon.co.uk

A może należysz do osób, którym marzy się noc pod namiotem, ale bliskie spotkanie z pająkami czy misiem już niekoniecznie? Ten produkt pozwoli ci pobawić się w camping w domu (przypominamy, że rozpalanie ogniska nie jest wskazane!).

Namioty nie mają podłoża, dzięki czemu pasują na łóżka. Otwierają się z trzech stron – nie wymagają więc żadnego przemeblowania w pokoju.

I można w nich do woli kruszyć, chociażby kanapkami z konserwą turystyczną.

Namiot można kupić tutaj.

Fot. BESTEN via Amazon.co.uk

Zdjęcie główne: BESTEN via Amazon.co.uk
Tekst: Kinga Dembińska

SURPRISE