Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Powstała kolekcja bielizny dla kobiet do seksu oralnego. Absurd? Niekoniecznie

Technologia właśnie weszła nam do łóżka. I nie mówimy tu o wibratorach czy innych erotycznych zabawkach. Firma Lorals ogłosiła powstanie nowych damskich majtek stworzonych do seksu oralnego. Choć brzmi to absurdalnie, pomysł może okazać się całkiem przydatnym rozwiązaniem.
.get_the_title().

Seks oralny to nie taka prosta sprawa, zwłaszcza w przypadku kobiet. Muszą nie tylko mieć odpowiedni nastrój, ale też czuć się komfortowo z samą sobą, czyli świeżo, pachnąco i zachęcająco. Teraz stało się to możliwe nawet bez szybkiego prysznica, dzięki specjalnie opracowanej bieliźnie wykorzystującej nowy rodzaj materiału. Majtki Lorals wykonane są z super cienkiego lateksu grubości kartki papieru, który z jednej strony pozwala na poczucie oralnych pieszczot, z drugiej zaś blokuje zapachy i substancje, które mogą powodować dyskomfort kobiety i niechęć do tego typu przyjemności. Lateks w bieliźnie firmy Lorals pachnie wanilią i jest na tyle cienki, że nie staje się trudną do pokonania barierą.

Lorals

Przy powstawaniu rewolucyjnej bielizny pracowały osoby związane wcześniej z takimi markami jak Victoria’s Secret, Johnson & Johnson oraz Durex, co dało szeroki zakres spostrzeżeń, doświadczeń i pozwoliło opracować produkt, który łączy w sobie kobiecość, jest bezpieczny dla zdrowia, a do tego staje się nowym gadżetem, który może odmienić seksualne życie wielu osób. Majtki Lorals dostępne będą w jednym uniwersalnym rozmiarze, ponieważ elastyczny materiał pozwala na dopasowanie ich do każdego typu figury. Według informacji podanych przez firmę, kobiety entuzjastycznie przyjęły tę nowość i traktują ją nie tylko jako praktyczną bieliznę, ale też jako skuteczną ochronę przed różnego rodzaju wirusami. Niektóre widzą w bieliźnie Lorals przełom w uprawianiu seksu oralnego w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy chwilę wcześniej skończyły trening na siłowni, wróciły po całym dniu do domu, czy właśnie mają okres.

Lorals
Lorals

Jak na razie nieznane są opinie mężczyzn, ale można się spodziewać, że majtki Lorals zostaną zaakceptowane również w ich środowisku. W końcu każda rzecz, która umożliwia obu stronom więcej pieszczot i przyjemności, powinna być przyjmowana entuzjastycznymi brawami.

Lorals
Lorals

Tekst: MW

SURPRISE