Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Powstanie nowy serial o Zorro! Tym razem maskę przywdzieje kobieta

Nowym Zorro będzie postać znana jako Sola Dominguez. Projekt zrealizują Robert i Rebecca Rodriguez.
.get_the_title().

Stacja telewizyjna NBC stworzy serial o Zorro. Nie będzie to jednak kolejna adaptacja tej samej historii, lecz współczesna interpretacja.

Akcja będzie toczyć się współcześnie, a tytułową postacią będzie Sola Dominguez, undergroundowa artystka, która ujawnia działania organizacji przestępczych w walce o sprawiedliwość społeczną. W tym celu przywdzieje słynną maskę Zorro.

Za projekt odpowiedzialni będą Robert Rodriguez, reżyser takich filmów, jak „Desperado”, „Maczeta” czy „Sin City”, oraz jego siostra, Rebecca Rebecca Rodriguez, która wcześniej reżyserowała odcinki m.in. „Snowpiercera”, „Doom Patrol” oraz „Nancy Drew”. Wspólnie zajmą się produkcją oraz scenariuszem, z kolei reżyserować będzie Rebecca Rodriguez. Jedną ze współproducentek będzie również Sofia Vergara, znana z serialu „Współczesna rodzina”. Wciąż nie wiadomo jednak, kto wcieli się w postać Zorro.

REbecca Rodriguez. Źródło: Mubi

Wcześniej Roberta Rodrigueza łączono z reżyserią filmu o Zorro, w którym główną rolę zagrał Antonio Banderas. Film ten powstał w 1998 roku, lecz za kamerą finalnie stanął Martin Campbell.

Zdjęcie główne: Filmweb
Tekst: Miron Kądziela

SURPRISE