Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Przenośna lodówka, która przyda się nie tylko na imprezie w plenerze

Miniaturowa lodówka tylko po to, aby przechowywać produkty do pielęgnacji skóry? Urban Outfitters ma w ofercie taki model – 60 dolarów i jest wasz!
.get_the_title().

Mała lodówka może pomieścić wszelkie kosmetyki do pielęgnacji skóry i narzędzia kosmetyczne, od serum po maski i kremy, ale zmieści też puszkę coca-coli lub małą, niewinną buteleczkę wina. Wejdzie do niej wszystko to, czego nie masz ochoty przechowywać we wspólnej lodówce albo po prostu nie chcesz wychodzić z sypialni, aby po to sięgnąć.

zdjęcie: urban outfitters.com
zdjęcie: urban outfitters.com

Model firmy Urban Outfitters ma wymiary 26 x 20 x 27 centymetrów, więc nie zajmuje dużo miejsca, ma matową obudowę, a jeśli chcecie przechowywać wysokie produkty, to jest też półka, którą można z łatwością wyjąć. W ofercie firmy Frigidaire znajdziecie z kolei modele utrzymane w stylu retro. Minilodówka to niezwykle uniwersalny dodatek do waszej przestrzeni.

Kompaktową konstrukcję możemy też przełączać z chłodzenia na ogrzewania za pomocą systemu termoelektrycznego, dzięki czemu dostosujemy ją do naszych potrzeb.

zdjęcie: urban outfitters.com

W miniaturowej lodówce z pewnością warto przechowywać krem ​​pod oczy, tusz do rzęs, wszelakie mgiełki do twarzy, szminki i organiczne produkty kosmetyczne bez konserwantów. Co ciekawe, filtr przeciwsłoneczny również lepiej trzymać w chłodzie, ponieważ utrzymuje SPF (sun protection factor) w stanie nienaruszonym na dłużej.

zdjęcie: urban outfitters.com

Tekst: Marta Mankiewicz

SURPRISE