Startuje strona randkowa dla fanów Kanye Westa. Aby dołączyć, trzeba spełnić ważny wymóg

Banowani będą na niej słuchacze pewnej znanej wokalistki.
.get_the_title().

Kim są fani Kanye Westa? Sądząc po eklektyzmie tego artysty, musi to być z pewnością bardzo zróżnicowana grupa. Dlatego próba szukania drugiej połówki w tym gronie, może przynieść całkiem nieoczekiwane rezultaty. Od teraz będzie to bardzo proste – wszystko za sprawą 21-latka z Wlk. Brytanii. Harry postanowił stworzyć specjalny serwis randkowy tylko dla fanów słynnego rapera z Chicago. Zatem jeśli miłość do tego artysty jest dla was na tyle istotna, że determinuje poszukiwanie miłości życia, YEEZY.Dating powinno was zainteresować.

Strona jest już podobno w ostatecznej fazie projektowania i ma wystartować jeszcze w marcu. Oprócz tego, że przeznaczona jest dla szalikowców Kanye Westa, ma jeszcze jedno zastrzeżenie. Banowani będą na niej wszyscy fani… Taylor Swift. (Przypomnijmy: między Taylor a Kanye narodził się konflikt po tym, jak na gali VMA w 2009 roku West wtargnął na scenę i oświadczył, że Swift nie zasłużyła na nagrodę – choć artyści później się pogodzili, raper zaatakował piosenkarkę na swojej ostatniej płycie „The Life of Pablo”).

Chciałoby się skwitować tę informację cytatem z rapera. Z pomocą przychodzi sam twórca YEEZY.Dating przywołujący jedną ze „złotych myśli” Westa.

Close your eyes and let the word paint a thousand pictures. One good girl is worth a thousand b**ch&s

SURPRISE