Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Startuje strona randkowa dla fanów Kanye Westa. Aby dołączyć, trzeba spełnić ważny wymóg

Banowani będą na niej słuchacze pewnej znanej wokalistki.
.get_the_title().

Kim są fani Kanye Westa? Sądząc po eklektyzmie tego artysty, musi to być z pewnością bardzo zróżnicowana grupa. Dlatego próba szukania drugiej połówki w tym gronie, może przynieść całkiem nieoczekiwane rezultaty. Od teraz będzie to bardzo proste – wszystko za sprawą 21-latka z Wlk. Brytanii. Harry postanowił stworzyć specjalny serwis randkowy tylko dla fanów słynnego rapera z Chicago. Zatem jeśli miłość do tego artysty jest dla was na tyle istotna, że determinuje poszukiwanie miłości życia, YEEZY.Dating powinno was zainteresować.

Strona jest już podobno w ostatecznej fazie projektowania i ma wystartować jeszcze w marcu. Oprócz tego, że przeznaczona jest dla szalikowców Kanye Westa, ma jeszcze jedno zastrzeżenie. Banowani będą na niej wszyscy fani… Taylor Swift. (Przypomnijmy: między Taylor a Kanye narodził się konflikt po tym, jak na gali VMA w 2009 roku West wtargnął na scenę i oświadczył, że Swift nie zasłużyła na nagrodę – choć artyści później się pogodzili, raper zaatakował piosenkarkę na swojej ostatniej płycie „The Life of Pablo”).

Chciałoby się skwitować tę informację cytatem z rapera. Z pomocą przychodzi sam twórca YEEZY.Dating przywołujący jedną ze „złotych myśli” Westa.

Close your eyes and let the word paint a thousand pictures. One good girl is worth a thousand b**ch&s

SURPRISE