Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

#streetwearnomads odwiedza kolejne miasto: Kraków

W 2016 roku Zulu Kuki stworzył w social mediach tag, który do tej pory zebrał już 28 tys. fotografii, budując społeczność, która dzięki wernisażom i wystawom raz na jakiś czas przenosi się z sieci do realnej przestrzeni.
.get_the_title().

#streetwearnomads tour odwiedza kolejne miasto: tym razem pora na Kraków.

W 2016 roku Zulu Kuki stworzył w social mediach tag, który do tej pory zebrał 28 tys. fotografii, budując tym samym kreatywną społeczność, która dzięki wernisażom i wystawom raz na jakiś czas przenosi się z sieci do realnej przestrzeni.

W weekend 2 i 3 czerwca #streetwearnomads łączą siły z XIII TattoofestConvention – jednym z największych festiwali tatuażu w kraju. #streetwearnomads to kreatywna i społeczna przestrzeń, mocno zakorzeniona w kulturze ulicznej. Najważniejszym celem imprezy jest wyrażanie siebie i swoich fotograficznych wizji.

W tym roku swoją obecność na terenie krakowskich hal EXPO potwierdziło ponad 300 wystawców. Właśnie w tym miejscu odbędzie się kolejna wystawa zdjęć stworzonych przez miejskich nomadów. Tym razem jej motywem przewodnim będzie odmienność/oryginalność. Za oprawę muzyczną wydarzenia odpowiada SONYA.

Swoje prace możecie zgłaszać do 27 maja, publikując je na Instagramie z odpowiednim tagiem.

Wystawa podczas XIII TATTOOFEST potrwa 2 dni:
sobota (2.06): 11:00-20:00
niedziela (3.06): 11:00-19:00

Wstęp: tutaj
Więcej informacji na temat samego Konwentu tutaj. 
Wydarzenie FB

Plakat: EWA MOS illustrations

SURPRISE