Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Swatch zatrudnił świnię do zaprojektowania nowego zegarka

Dwustukilowa świnia uratowana z ubojni stała się znana jako Ms. Pigcasso. Urocza świnka jest autorką najnowszej limitowanej kolekcji marki Swatch.
.get_the_title().

Ms. Pigcasso, to dwustukilowa świnia, która została uratowana i zamiast do ubojni trafiła do organizacji Sanctuary SA, która walczy z wykorzystywaniem zwierząt hodowlanych. Mała świnka została adoptowana przez Joanne Lefson i nic nie wskazywało na to, że zostanie artystką. Dziś świnia razem z psem i panią Lefson mieszka w Kapsztadzie, gdzie od 2016 roku maluje obrazy. Jej twórczość zyskała uznanie krytyków a jej prace można było zobaczyć na wystawach w Londynie, Paryżu, Berlinie oraz Amsterdamie. Do tej pory sprzedało się 21 obrazów, a najdroższy kosztował 1.700 funtów. Całkowity dochód ze sprzedaży obrazów, które sprzedaje Ms. Pigcasso zasila konto Farm Sanctuary SA!

Tym razem w talent świnki uwierzył Swatch i stworzył z uroczą artystką nowy zegarek…w sam raz na Rok Świni, który właśnie rozpoczął się w Chinach.

Wynik tej nietypowej kolaboracji, czyli zegarek FLYING PIG BY MS. PIGCASSO, możecie zobaczyć poniżej, zdjęcia z procesu twórczego też! Świnka maluje nietoskycznymi farbami dla dzieci, więc nie martwcie się o jej bezpieczeństwo. Możecie podlądać jej artystyczną ścieżkę na jej koncie na instagramie.

Artystyczny zegarek – ze świadectwem autentyczności – jest dostępny w limitowanej edycji w liczbie 2019 sztuk od 5 lutego. Dzięki zdecydowanym, abstrakcyjnym pociągnięciom pędzla FLYING PIG BY MS. PIGCASSO zachwyca intensywnym zielono-niebieskim paskiem, a wyjątkowe różowe maźnięcia na tarczy zyskają uznanie wśród miłośników sztuki współczesnej i zwierząt.

Zmień w tym roku swoje nastawienie do świń i odkryj ich urok z FLYING PIG BY MS. PIGCASSO zachęcia marka Swatch.

 

SURPRISE