Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Świątecznym hitem tego roku może być ta tęczowa choinka

„I'm dreaming of a rainbow Christmas…”.
.get_the_title().

Na początku słowo wyjaśnienia: wiemy, że nawet jeśli nie jesteście regularnymi Grinchami, tylko najzwyczajniej w świecie dostajecie nerwowej trzęsiawki, widząc post o tej tematyce na początku listopada, to wiedźcie, że wbrew pozorom robimy to dla waszego dobra.

Wielu psychologów twierdzi, że dekorowanie domu światełkami, łańcuchami i innymi bożonarodzeniowymi ozdobami na długo przed Świętami sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi.

Dekoracje sprawiają, że wpadamy w nostalgiczny nastrój, często powiązany z beztroskim czasem dzieciństwa. Także spokojnie możecie sobie odpuścić halloweenowe kościotrupy i dynie i odpalać już bożonarodzeniowy anturaż.

W tym roku pod wiele amerykańskich strzech ma szansę zawitać dość nietypowa choinka.

Kształtem jak najbardziej przypomina świąteczne drzewko, ale jej kolorystyka nieco wychodzi poza powszechnie znaną bożonarodzeniową paletę barw.

Chodzi o choinkę tęczową, czyli Color Burst Rainbow Christmas Tree marki Treetopia.

„To drzewko świąteczne wywołuje uśmiechy na twarzach i wzbudza w sercach prawdziwe poczucie radości za sprawą swojego tętniącego życiem wyglądu. Dzięki temu, że choinka mieni się feerią barw, nie potrzebuje dodatkowych ozdób i światełek, żeby robić niesamowite wrażenie” – czytamy w opisie na stronie producenta.

Treetopia jest tak zadowolona z oferowanego produktu, że podpowiada, żeby cieszyć się nim nie tylko z okazji Bożego Narodzenia, ale też wystawiać choinkę na urodziny i inne rocznice.

Czy to przesada? Chyba nie – w niektórych domach drzewka świąteczne stoją przecież nawet do Wielkanocy, więc, chcąc nie chcąc, załapują się na różne imprezki. W tym wypadku nie byłoby to przynajmniej uświerknięte drzewko, a ozdoba wzbudzająca cały czas pozytywne emocje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Treetopia® (@treetopia)

Ponadto taka choinka stojąca w salonie sygnalizuje, że wkroczyliśmy do strefy wolnej od nienawiści – ale to oczywiście już subiektywna interpretacja, bo sam producent nic nie wspomina o takim przesłaniu.

Jest tylko jedno „ale” – choinka jest oczywiście sztuczna, co mimo jej trwałości i możliwości wielorazowego użytku, wiąże się z tym, że będzie się rozkładać jakieś 500 lat. Także albo kupujecie ją z pełną świadomością, że musi być przekazywana w waszej rodzinie z pokolenia na pokolenie, albo sobie odpuście i zróbcie np. z wycinanek i bibuły tęczowy łańcuch! Choinka na jesiennej przecenie kosztuje 210 dolarów (regularna cena to 399 dolarów) i jest do kupienia tutaj.

via GIPHY

Źródło zdjęć: Treetopia.com
Tekst: KD

SURPRISE