Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kostium z pościeli idealny na Światowy Dzień Drzemki w Pracy

Z okazji Dnia Drzemki w Pracy piszemy o kostiumie z mięciutkiej pościeli, w którym przez cały dzień będziecie czuli się jak w łóżku.
.get_the_title().

Kostium „The Suvet” został wymyślony przez pracowników hotelu Jurys Inn Hotel Group. Inspiracją do jego stworzenia były badania, z których wynika, że Brytyjczycy nie śpią zbyt dobrze. Ponad połowa ankietowanych przyznaje, że nie może rano podnieść się z łóżka. Wśród powodów pojawiają się: zbyt mała ilość snu (42 proc.), temperatura na zewnątrz (40 proc.) oraz strach przed kolejnym dniem pracy (31 proc.)

Suvet powstał przy współpracy z artystką projektującą kostiumy dla gwiazd – Wendy Benstead. Zaprojektowano go tak, by ułatwiał ucięcie sobie drzemki w każdym miejscu.

Kostium wykonano ze 100-procentowej bawełny, dzięki czemu jest miękki i przyjemny w dotyku. Zawiera obszerny kołnierz, który z powodzeniem może pełnić rolę poduszki.

Oversize’owe ramiona pomagają natomiast zyskać dodatkową przestrzeń w zatłoczonych środkach komunikacji.

Nie zaprojektowano osobnej wersji dla kobiet i mężczyzn. Suvet to propozycja unisex. Póki co powstał jedynie prototyp kostiumu, jednak jego twórcy nie wykluczają wypuszczenia na rynek limitowanej edycji.

SURPRISE