Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ta firma wymaże twego byłego z ważnych dla ciebie zdjęć

Chcesz wrócić do fotografii z wakacji w pięknym miejscu, ale ze wszystkich zdjęć straszy cię twarz twojego eks? Powstała firma, która rozwiąże ten problem!
.get_the_title().

W dzisiejszych czasach, kiedy mało kto wywołuje już zdjęcia, znany z filmów rytuał wycinania byłej czy byłego ze wspólnych fotografii odchodzi do lamusa. Istnieje jednak rozwiązanie, dzięki któremu nie będziecie musieli ukrywać tych fotografii w najgłębiej zakopanym folderze waszego telefonu czy laptopa albo co gorsza ich kasować. W końcu wyglądacie na nich całkiem dobrze, a miejsce, do którego pojechaliście na wspólne wakacje jest całkiem malownicze, prawda? Firma Edit My Ex powstała, aby umożliwić wam powrót do tych wspomnień na własnych warunkach.

Eksperci usuną waszego byłego czy byłą z dowolnej fotografii w ciągu 48 godzin za cenę 6,99 funta (około 35 złotych).

Wszystko załatwicie za pośrednictwem strony internetowej firmy.

Założyciel Edit My Ex, Mark Rofe, wpadł na pomysł tej usługi, wręczając przyjaciółce, która była świeżo po rozstaniu, zdjęcie, z którego usunął jej byłego. Efekt niezwykle ją ucieszył, a Rofe przekonał się, że może to być naprawdę katartyczny rytuał. – Jako ktoś, kto ma doświadczenie w projektowaniu, pomyślałem, że mogę dobrze wykorzystać moje umiejętności, aby sprawić, że ktoś przejdzie przez rozstanie z uśmiechem. Wraz z moim zespołem projektantów nie możemy się doczekać, aby zacząć pomagać innym odzyskać swoje ulubione zdjęcia bez żadnych niepożądanych dodatków – tłumaczy Rofe.

Choć koszt edycji jednego zdjęcia jest dosyć wysoki, firma zapowiada, że przewiduje zniżki dla osób, które chcą usunąć kogoś z większej liczby fotografii.

Oczywiście, możecie zrobić to sami za pomocą popularnych programów graficznych, ale czy nie lepiej oddać sprawę w ręce profesjonalistów zamiast godzinami wgapiać się w twarz, której nie chcecie widzieć?

Tekst: NS

SURPRISE