Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Tatuaże na paznokciach – nowy trend, który zdobywa popularność na Instagramie

Firma wykonuje półpermanentne tatuaże na paznokciach i podbija nimi Instagram.
.get_the_title().

Jeśli męczą cię ciągłe poprawki manicure lub odpryskujący lakier, to rozwiązanie może wydać ci się idealne idealne. Na wypromowanie pomysłu wpadł duet tworzący Needle Nails – artysta tatuażu Christian Boyd i konsultantka modowa oraz wieloletnia współpracowniczka Ricka Owensa, Ambie Stapleton.

Stapleton, która pierwszy raz zaprezentowała swoje wyjątkowo zdobione paznokcie na Paris Men’s Fashion Week, nie musiała długo czekać na pozytywny feedback. Jej Instagrama zalała fala pytań o to, gdzie wykonała tatuaże oraz, oczywiście, czy są bolesne. Według osób, które podały się temu procesowi, nie są – igła jedynie muska powierzchnię paznokcia. Mała przestrzeń nie daje wprawdzie zbyt wielkiego pola do kreatywnego popisu, ale likwiduje dylemat wielu osób przymierzających się do pierwszego tatuażu. Ozdoba jest na paznokciu tylko do tego momentu, aż cała wygrawerowana powierzchnia odrośnie i zostanie spiłowana.

Ze względu na rodzaj płótna, z którym ma do czynienia, projekty Boyda są minimalistyczne i linearne, wykonane czarnym tuszem. Czasem są to proste napisy, runy, lub po prostu zabawa kombinacjami kropek i kresek.
Zastąpilibyście swój klasycznym manicure takim półpermanentnym tatuażem?

Tekst: DS

SURPRISE