Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ten komplet dresów pozwala połączyć pełną profeskę z wygodą podczas wideokonferencji

Podczas tego dwumiesięcznego home office wasze codzienne ubrania do pracy pewnie doszły do wniosku, że gatunek ludzki wyginął. Chyba że byliście zobligowani do nakładania koszuli podczas rozmów przez kamerkę. Teraz także one mogą sobie odpocząć.

.get_the_title().

Eksperci od efektywnej pracy z domu często radzą, żeby ubierać się jakbyśmy jednak szli do biura. Ma to pomóc nam wejść w tryb pracy, bo nasze mózgi są mocno przyzwyczajone do pewnych rytuałów. Problem w tym, że dla wielu z nas rytuałem zawsze było przebranie się w coś wygodniejszego, gdy tylko przekroczymy próg naszego mieszkania. Dresy, piżamy, szlafroki, t-shirty pamiętające jeszcze Juwenalia – to typowy domowy dress code.

A biorąc pod uwagę, że nie każdy ma biurko z komfortowym krzesłem i pracując z domu uprawiamy przy okazji gimnastykę akrobatyczną z laptopem na kuchennym blacie, kanapie, podłodze, to ciężko sobie wyobrazić, że odpowiednim na tę okoliczność strojem miałby być garnitur czy ołówkowa spódnica.

Z drugiej jednak strony nasze onesie-jednorożec niekoniecznie jest strojem odpowiednim na służbowy video call. Zamiast w popłochu szturmować szafę na dźwięk połączenia przychodzącego możemy zainwestować w dresy od Whatever Inc.

Work From Home Jammies (WFH Jammies) to połączenie eleganckiej koszuli z luźnymi i wygodnymi dresami. Ta elegancka część ubrania została tu jednak ograniczona do możliwego minimum, które pozwoli profesjonalnie prezentować się w kadrze kamerki komunikatora. „Z tym zestawem będziesz mógł uczestniczyć w prezentacji na chwilę po pobudce i odbyć wideo-rozmowę z klientem tuż przed drzemką.” – zapewniają autorzy tego projektu.

„Zachowując w pełni profesjonalny look, nie utracisz wygody i swobody ruchów. Kiedy tylko przymierzysz te dresy, przekonasz się jak komfortowo da się pracować z domu!”

WFH Jammies zaprojektowane zostały we współpracy z Akihiko Kimurą, projektantem marki LOKITHO. Uniseksowe dresy dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych i dwóch rozmiarach – M i L.

Dresy pojawiły się na platformie Kickstarter z założonym celem zbiórki ok. 7800 złotych, potrzebnych na rozpoczęcie ich produkcji. Na ten moment uzbierano już prawie 22 500 złotych. Dresy do rąk klientów trafią pod koniec czerwca. Koszt kompletu to ok. 500 złotych.

Dobra informacja jest taka, że można kupić samą górę zestawu. Idzie lato, żegnamy więc się ze spodniami 😉

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Źródło zdjęć użytych w tekście: Kickstarter.com/Whatever Inc
Tekst: KD

SURPRISE