Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Tinder we współpracy z Homesick Candles stworzył świeczkę z okazji Dnia Singla. Czym ona pachnie?

Może to zapach świeżo skoszonej trawy w ogródku, który czułaś jak zakopywałaś pod jabłonką ciało swojego ex? A może fetor, który wydobywał się z mieszkania twojej byłej, kiedy przyszedłeś po swoją gitarę, świadczący o tym, że już jest w zaawansowanej fazie crazy cat lady i nie ogarnia tej kuwety?
.get_the_title().

Dzień Singla, Singles Awareness Day, obchodzony jest 15 lutego, czyli nazajutrz po Walentynkach. I jeśli komukolwiek zaczyna pulsować na czole żyłka na widok wszechobecnych serduszek czy różowych baloników, to pomyślcie sobie, że w Stanach Zjednoczonych, skąd przywędrowało do nas to święto, jest pod tym względem znacznie gorzej. Nic więc dziwnego, że różne marki starają się trochę umilić ten czas osobom, które nie są akurat w romantycznym związku.

Zwłaszcza że single także mają w sobie całe pokłady miłości: do rodziny, przyjaciół czy do samych siebie!

via GIPHY

I właśnie na myśl o celebracji najdłuższego związku, w jakim każdy z nas się znajduje – czyli z własną osobą – Tinder we współpracy z marką Homesick Candles stworzył świeczkę o nazwie „Single, Not Sorry”.

I co tu dużo mówić – to taki trochę środkowy palec, który single mają ochotę wystawić światu każdego roku od chwili, kiedy podczas świąt 1376 razy usłyszeli pytanie o to, czy kogoś mają.

Walentynki z oczywistych powodów mogłyby stać się momentem spektakularnego wybuchu wszelkich frustracji, więc dobrze jest sobie już wtedy odpalić tę świeczkę i inhalować się nią przez cały serduszkowaty okres. Zwłaszcza, że jak zapewnia firma Homesick Candles, to zapach wolności i radości.

HomesickCandles.com

Co właściwie przyjdzie wąchać singlowi?

Na ten bukiet składa się przede wszystkim mieszanka eukaliptusa, jodły i pomarańczy.

Da się tam również wyczuć domieszkę goździków, drzewa sandałowego, paczuli i kamfory. Całość wieńczą nuty mchu dębowego, ambry i tonki.

via GIPHY

Trzeba przyznać, że brzmi to całkiem intrygująco. Jeśli podzielacie nasze zdanie i macie ochotę na zakup świeczki dla siebie lub jakiegoś cudownego singla lub singielki, to szykujcie 30 dolarów i zapiszcie się na listę oczekujących tutaj (świeczka będzie dostępna od 12 lutego).

Źródło zdjęcia głównego: HomesickCandles.com
Tekst: Kinga Dembińska

SURPRISE