Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Top 5 prezentów na Dzień Kobiet od polskich marek [KONKURS]

Dzień Kobiet to okazja, żeby docenić siłę i delikatność drzemiącą w kobietach – z tej okazji wybraliśmy 5 produktów, które hołdują tym wartościom.
.get_the_title().

Dzień Kobiet to niezwykłe święto, podczas którego doceniamy delikatność, a zarazem siłę otaczających nas kobiet – matek, córek, sióstr i przyjaciółek. Z tej okazji spotkaliśmy się z blogerką Kate Zacharzewską i wspólnie wybraliśmy 5 przedmiotów polskich marek, które są zainspirowane kobiecością.

1. Kimono ŁYKO

ŁYKO to polska firma stworzona i prowadzona przez dwie siostry – Helenę i Marię, które kochają dobre, polskie wzornictwo i tym właśnie chcą dzielić się ze swoimi klientami. Marka powstała z myślą o produkcie, który będzie nie tylko piękny, ale i trwały. Na swój materiał wybrały len podany w nowoczesnym, zmiękczonym wydaniu. Zdaniem projektantek piękno tkwi w prostocie, dlatego też zrezygnowały ze wzorów na swoich produktach. ŁYKO to nie tylko piękne kimona, ale również wysokiej jakości pościel i lniane torby.

dzień kobiet
Kate Zacharzewska w szlafroku ŁYKO, fot. M. Rychlińska
dzień kobiet
Kate Zacharzewska w szlafroku ŁYKO, fot. M. Rychlińska

Cena: 350 zł kimono, 60-750 zł pościel
Wszystkie produkty ŁYKO znajdziecie tutaj.

2. Bielizna Miss Liberte

Warszawska marka tworząca bieliznę z delikatnych materiałów o wygodnej konstrukcji. Powstała z braku bielizny dla kobiet, które traktują swoją kobiecość swobodnie i lekko, pozostają sobą i są naturalnie seksowne. Projekty Miss Liberte są swobodne, zalotne i równocześnie oryginalne, łącząc w sobie elementy, które dotychczas wydawały się nie do połączenia. Miss Liberte to w skrócie bielizna dla wolnych, beztroskich i naturalnych kobiet, które uwielbiają zachwycać.

dzień kobiet
Kate Zacharzewska w komplecie Miss Liberte i szlafroku ŁYKO, fot. M. Rychlińska
dzień kobiet
Kate Zacharzewska w komplecie Miss Liberte i szlafroku ŁYKO, fot. M. Rychlińska

Cena: od 69 zł do 159 zł
Bieliznę Miss Liberte możecie kupić tutaj.

3. Kosmetyki Mokosh

Mokosh to producent wyjątkowej jakości kosmetyków naturalnych, które powstają z najlepszych surowców i z powodzeniem zdobywają coraz szersze grono fanów nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Nazwa pochodzi od starosłowiańskiej bogini Mokosz – bóstwa ziemi, wilgoci, urodzaju i płodności. Pasją marki jest sztuka łączenia – tu tradycyjne surowce naturalne spotykają się z nowoczesną technologią i ciekawym designem opakowań. Marka jednoczy ludzi wokół idei świadomego dbania o siebie. Ich jednoskładnikowe produkty tworzą kompleksowe rytuały, które są dostosowane do potrzeb skóry. Do tego można je z powodzeniem wykonywać w domowym zaciszu. Wygospodaruj 15 minut dziennie na domową pielęgnację, dzięki której zarówno ciało, jak i umysł na długo zachowają kondycję i piękno.

dzień kobiet
Kosmetyki Mokosh, fot. M. Rychlińska
dzień kobiet
Kate Zacharzewska i olejek firmy Mokosh, fot. M. Rychlińska

Cena: od 18,90-149 zł
Wszystkie produkty Mokosh znajdziecie tutaj.

4. Torebka Shalimov

dzień kobiet
Torebka Shalimov, fot. M. Rychlińska

Marka produkująca ponadczasowe produkty wykonane ze skóry. Torebki, portfele, case’y czy notatniki – wszystkie wykonywane są ręcznie w Polsce. Twórcy Shalimov czerpią z rodzinnych tradycji, aby tworzyć niepowtarzalne elementy bez użycia maszyn. Wszystko w ich pracowni powstaje z najlepszej jakości skóry, która z wiekiem staje się coraz pięknieksza. Shalimov to bezkompromisowe rzemiosło i pasja. Z tego połączenia powstaje coś nie tylko pięknego, ale i trwałego, a na tę jakość klient dostaje dożywotnią gwarancję. Sprawdźcie również wywiad, który F5 przeprowadziło z założycielami brandu, Przemkiem i Viktoriyą.

dzień kobiet
Torebka Shalimov, fot. M. Rychlińska

Cena: od 60 zł za case do 700-1000 zł za torebkę
Produkty Shalimov znajdziecie na ich stronie internetowej.

5. Bielizna Sinuous Sisters

Sinuous Sisters to autorska marka bielizny i odzieży damskiej założona 2017 roku przez Agnieszkę Szuran, która kursuje między Warszawą a Santiago de Chile, w którym spędziła kilka ostatnich lat. Styl brandu określić można jako geometryczny minimalizm, a nawet dekonstruktywizm. Projektantka definiuje język współczesności i tworzy odważny portret kobiety. W jej projektach dominuje prostota i ponadczasowa forma, którą podkreśla mocny, ozdobny detal. Te projekty są kwintesencją kobiecości. Figom, biustonoszom i nocnym koszulkom nie brak oryginalności – zdobią je piękne koronki, zaskakujące wycięcia i tworzące intrygujące kompozycje paski. Króluje czerń, kolor tajemniczy i szlachetny, który wspaniale kontrastuje ze skórą. Bielizna Sinuous Sisters stworzona jest dla kobiet silnych i świadomych siebie i swojej kobiecości, którą ma za zadanie podkreślić, przy okazji pozwalając czuć się pięknie i zawsze komfortowo.

dzień kobiet
Kate Zacharzewska w topie Sinuous Sisters, fot. M. Rychlińska

Cena: od 99 zł do 200 zł
Bieliznę i inne produkty Sinuous Sisters znajdziecie tutaj.

KONKURS!!!

W jakich momentach czujesz się najbardziej kobieco? Piszcie w komentarzach (tutaj, nie na Facebooku). Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy body Miss Liberte (rozm. S) oraz topem Sinuous Sisters (rozm. B). Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku 16. marca do godz. 15:00. Powodzenia!

dzień kobiet
body Miss Liberte
dzień kobiet
top Sinuous Sisters

SURPRISE