Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ukraińska para skuła się kajdankami na 123 dni, aby ratować związek. Skończyło się rozstaniem

W maju przecięte zostały kajdanki, w które od lutego skuta była para z Charkowa - Aleksandr Kudlay i Viktoria Pustovitova. Relacja z wydarzenia została wyemitowana w państwowej telewizji na Ukrainie.
.get_the_title().

Hurra!– krzyczała 29-letnia Pustovitova, gdy uwolniono ją z kajdanek. – W końcu jestem wolna! Tak zakończył się związek naznaczony ciągłymi rozstaniami i powrotami. Na pomysł skucia się kajdankami w celu ratowania relacji wpadł Kudlay, a jego partnerka stwierdziła, że może to być ciekawe doświadczenie. Eksperyment rozpoczęli w Walentynki.

Przez trzy miesiące, kiedy byli zakuci w kajdanki, robili wszystko razem i dokumentowali to doświadczenie na Instagramie. Wspólnie brali prysznic, robili przerwy na papierosa i na zmianę korzystali z łazienki. Para była również nierozłączna podczas pracy, co ostatecznie doprowadziło Pustovitovą, kosmetyczkę, do rezygnacji z wykonywania zawodu, ponieważ klientki czuły się nieswojo w obecności przykutego do niej partnera.

Zdjęcie: Gleb Garanich/Reuters

Doświadczenie zamiast ich zbliżyć, ostatecznie ich podzieliło. Para kłóciła się częściej i dłużej niż wcześniej – jak zdradzili w jednym z wywiadów, kłótnie trwały nawet po cztery godziny. Partnerzy uznali ostatecznie, że do siebie nie pasują i 19 maja postanowili zakończyć swój związek, zrywając kajdanki. – Nie nadajamy na tych samych falach. Jesteśmy zupełnie od siebie różni – wyznał w wywiadzie dla agencji Reuters Kudlay.

Chociaż Kudlay i Pustovitova nie są już razem, zdobyli tytuł rekordzistów świata jako para, która spędziła najwięcej czasu skuta kajdankami. Aby uhonorować to osiągnięcie, ceremonia zerwania kajdanek była transmitowana w telewizji państwowej przed pomnikiem Jedności Narodowej.

Kudlay i Pustovitova są teraz singlami i mieszkają w różnych częściach Ukrainy. Wspólnie zdecydowali jednak, że wystawią kajdanki na aukcję, a część pieniędzy z ich sprzedaży przekażą na cele charytatywne. – Myślę, że to dobra lekcja nie tylko dla nas, ale także dla innych ukraińskich i zagranicznych par, aby nie powtarzać tego, co my zrobiliśmy – powiedziała Pustovitova agencji Reuters.

Zdjęcie główne: Reuters
Tekst: AD

SURPRISE