Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Trener snowboardzistów stał się viralem. To przez urocze hobby

Istnieje wiele sposobów na radzenie sobie ze stresem, ale akurat tego na Igrzyskach Olimpijskich chyba nikt się nie spodziewał.
.get_the_title().

XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie rozpoczęły się w ostatni piątek i będą trwać w najlepsze aż do niedzieli 25 lutego. Sportowe zmagania wiążą się z wielkim stresem – napięcie towarzyszy jednak nie tylko samym sportowcom, ale także ich trenerom. W sobotę trener fińskiej kadry snowboardu Antti Koskinen zaskoczył wszystkich swoim uroczym patentem na uspokojenie. Gdy pochodzący z Finlandii Roope Tonteri czekał na swą kolej, jego trener, zamiast udzielać mu ostatnich rad, spokojnie… robił na drutach.

Nie uszło to uwadze użytkowników Twittera, a Koskinen z włóczką i drutami w dłoniach prędko stał się viralem. Szalik czy skarpety – zastanawiają się osoby komentujące na Twitterze. Okazuje się jednak, że fiński trener nie po raz pierwszy stosuje tę metodę walki ze stresem. Wcześniej miało to miejsce w Soczi, podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2014 roku. Tonteri był wówczas podobno szczególnie rozbawiony tym sposobem na uspokojenie, dlatego w tym roku wyciągnął zestaw do robienia na drutach specjalnie z myślą o nim.

Źródło: Huffington Post
Tekst: NS

SURPRISE