Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

W berlińskim metrze pojawiły się jadalne bilety z olejkiem z konopi

Dzięki temu pasażerowie będą się mogli zrelaksować przed świętami.
.get_the_title().

Konopie cieszą się coraz większą popularnością, a na rynku jest coraz więcej produktów z ich dodatkiem. Niekiedy dochodzi nawet do bardzo niespodziewanych fuzji.

Berlińskie metro wprowadziło właśnie nietypowy bilet dobowy. Wykonany jest z jadalnego papieru, a do tego infuzowany olejkiem z konopi.

Berlińskie przedsiębiorstwo komunikacji miejskiej (BVG) wie, że czasy są stresujące – po pierwsze pandemia, po drugie wszystkie te nerwy związane z nadchodzącym Bożym Narodzeniem… Jadalny bilet ma sprawić, że wszystkie te stresy na chwilę odpłyną.

W ten sposób możesz bezproblemowo podróżować po Berlinie przez cały dzień, a następnie po prostu połknąć swój świąteczny stres wraz z biletem – mówi BVG.

Olejek z konopi jest nieszkodliwy, ale nie ma pewności co do tego, czy rzeczywiście jest w stanie zapewnić użytkownikowi błogi spokój.

Nie zawiera ani psychoaktywnego THC, ani nawet CBD, które znane jest z właściwości odstresowujących. Może więc dlatego BVG deklaruje, że tę ofertę należy brać z przymrużeniem oka. – Jesteśmy przeciwni wszelkim formom używania narkotyków – zarówno nielegalnym, jak i legalnym – mówi. – Jesteśmy za bardziej otwartym podejściem do całkowicie nieszkodliwych substancji. Jadalny bilet dobowy kosztuje 8,80 euro.

Tekst: NS

SURPRISE