W tym kinie zamiast foteli są wygodne łóżka i kanapy. Dostaniecie też kapcie!

W szwajcarskim kinie nie da się narzekać na niewygodę!
.get_the_title().

Nawet najlepszy kinowy fotel wydaje się wam lekko niewygodny? Podczas seansu ciągle was coś uwiera, więc nie możecie się skupić na filmie, a do tego brakuje wam miejsca na nogi? Wyjątkowa sala kinowa, która otwarta została właśnie w Cinema Pathé w szwajcarskim Spreitenbach z pewnością przypadnie wam do gustu.

Zwyczajowe fotele zostały tam zastąpione przez 11 podwójnych, wygodnych łóżek.

Kinomani wybierający się na seans w sali VIP w Cinema Pathé otrzymują także poduszki i koce (dyrekcja kina obiecuje, że będą zmieniane po każdym seansie!). Jeśli to nie wystarczy, by poczuli się jak w domu, czekają na nich także… miękkie kapcie.

Wysokość zagłówków jest regulowana. Przy łóżkach jest miejsce przeznaczone na przekąski i napoje – poczęstunek jest darmowy, a więc widzowie nie muszą stać w kolejkach. Brzmi jak spełnienie marzeń?

Problemem może być jedynie wysoka cena, którą trzeba zapłacić za seans w tej wyjątkowo komfortowej sali.

49 franków, czyli niemal 175 złotych, za bilet dla jednej osoby to z pewnością niemało – zwłaszcza, jeśli trafimy na film, który nieszczególnie przypadnie nam do gustu. Warto wspomnieć, że nie jest to jedyna nietypowa sala przygotowana przez szwajcarskie kino. W innej stoją wygodne kanapy, a jedna powstała z myślą o dzieciach – znajduje się w niej zjeżdżalnia i basen z piłkami, a zamiast foteli są wygodne pufy.

Źródło zdjęć: Cinema Pathé
Tekst: NS

SURPRISE