W Wielkiej Brytanii odbędą się sylwestrowe rave’y dla dzieci

Macie dosyć słuchania na okrągło 'Baby shark'? Brytyjczycy mogą wziąć swoje dzieci na rave.
.get_the_title().

Ile mieliście lat, kiedy wybraliście się na wasz pierwszy rave? Część dzieciaków, które już wkrótce wezmą udział w imprezach organizowanych przez firmę eventową Big Fish Little Fish, nie umie jeszcze chodzić.

Z okazji sylwestra firma zorganizuje w Coventry, Edynburgu i Londynie rave’y z myślą o dzieciach do 8 roku życia.

Rodzice oczywiście także są mile widziani. 30 i 31 grudnia od 12:00 do 14:00 z głośników popłynie rave, house, techno, soul, disco i funk.

Zabawa na parkiecie odbędzie się wśród piany i konfetti. Przygotowane zostaną też przestrzenie specjalnie dla niemowląt – z miękkimi matami, poduszkami i basenami wypełnionymi piłeczkami.

Do tego oczywiście klubowe oświetlenie, wizualizacje i bar z myślą o rodzicach.

Rave zawsze płynął z serca. To sposób na wyrażenie miłości do muzyki i taniec z przyjaciółmi. Big Fish Little Fish rozciąga to na pokolenia, dzięki czemu możesz szaleć również z rodziną. To celebracja życia, miłości, jedności i muzyki – mówi założycielka firmy. Rodzinny rave to z pewnością doskonała opcja dla wszystkich rodziców, którym zdarza się narzekać na gust muzyczny swoich dzieci. W końcu ile razy pod rząd można słuchać tej samej, niezbyt dobrej, piosenki?

Zdjęcie główne: Dreamland Margate
Tekst: NS

SURPRISE