Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wash Your Lyrics zamieni twoją ulubioną piosenkę w instrukcję mycia rąk

Mycie rąk przez zalecane 20-30 sekund może być monotonne. Wash Your Lyrics sprawi, że nie będzie się wam nudzić.
.get_the_title().

Nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć, że w związku z zagrożeniem koronawirusem mycie rąk jest niezwykle ważne. Dowodem na to są choćby drogerie i opustoszałe półki, które jeszcze do niedawna uginały się od mydła. Mycie rąk przez zalecane 20 sekund może być jednak nudne i monotonne. Są różne sposoby, by sobie z tym radzić – ostatnio prezentowaliśmy choreografię, która może uprzyjemnić ten proces. Dziś mamy dla was stronę Wash Your Lyrics, dzięki której będziecie mogli umyć ręce, śpiewając swoją ulubioną piosenkę.

Wystarczy wpisać na tej stronie jej tytuł i nazwę wykonującego ją artysty czy zespołu. Wash Your Lyrics wygeneruje plakat, na którym znajdzie się zarówno tekst piosenki, jak i instrukcja mycia rąk.

Plakat możecie pobrać, a potem wydrukować, zawiesić w łazience i podśpiewywać sobie ulubioną piosenkę, mydląc dłonie. Na przykład tak:

Twórcą strony jest 17-letni William Gibson z Wielkiej Brytanii. Praca nad Wash Your Lyrics zajęła mu zaledwie 24 godziny. Nic dziwnego – Gibson chce być w przyszłości programistą. Strona już po dobie cieszyła się ogromną popularnością. Oto lista przebojów, które najczęściej trafiały na plakaty:

Strona korzysta z bazy Genius.com, czyli największej strony zbierającej teksty piosenek. Jednak nie wszystkie piosenki są tam dostępne – jeśli macie bardzo offowy gust, możecie się trochę zawieść. W przypadku rodzimych wykonawców może być z kolei problem z wyświetlaniem polskich znaków. Co wtedy zrobić? Można zasugerować się coraz popularniejszym w internecie zdjęciem, które pokazuje, że 30 sekund to tyle, ile zajmie nam dwukrotne odśpiewanie w myślach refrenu „Białej armii” Bajmu: „Jesteś sterem, białym żołnierzem, nosisz spodnie, więc walcz. Jesteś żaglem, szalonym wiatrem, twoja siła to skarb”. Z tej rady skorzystała ostatnio nawet… sama Beata Kozidrak.

Zdjęcia: Wash Your Lyrics
Tekst: NS

SURPRISE